Політика

Бандеру як Героя України вшанують у Старому Угринові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 29 грудня у селі Старий Угринів Калуського району на території історико-меморіального музею С.Бандери розпочнеться громадсько-патріотична акція «На перехресті пам’яті і чину». Захід присвячений присвоєнню Провіднику Організації Українських Націоналістів Степанові Бандері звання «Герой України».

Розпочнеться захід о 15:00 із віче, в якому візьмуть участь делегації з усіх районів області та міст обласного підпорядкування. Очолюватимуть делегації голови райдержадміністрацій та міські голови. В рамках акції відбудеться запалення «Ватри Cлави», вогонь від якої дійде до кожного населеного пункту області. Передбачається, що на після віче керівники делегацій отримають в лампадках вогонь запалений від «Ватри Слави» та розвезуть його по своїх районах та містах. У цей же день, орієнтовно після 17.00 подібні віче пройдуть в усіх районних центрах. Саме тут відбудеться наступний етап акції – лампадки із вогнем для встановлення на могилах борців за незалежність України отримають делегації із сіл області.

Також в рамках акції священики відслужать поминальну панахиду за провідником ОУН С.Бандерою.

Даною акцією обласна влада має на меті висловити підтримку рішенню Президента України Віктора Ющенка щодо присвоєння Степану Бандері  звання «Героя України», а також вшанувати тих, хто у різні роки загинув, борючись за незалежність нашої держави.