Політика

БК «Говерла» перемогла «Одесу» і вийшла у лідери чемпіонату Суперліги

Місцевий баскетбольний клуб «Говерла» переміг «Одесу» і вийшов у лідери чемпіонату Суперліги. Прикарпатські баскетболісти провели свій перший виїзний поєдинок у новому сезоні української Суперліги.

Іванофранківці краще розпочали поєдинок, і вже з перших хвилин повели в рахунку, однак у великий відрив їм піти не вдалося. Другу чверть матчу команди завершили із шестиочковою перевагою прикарпатців – 35:29.

У другій половині господарі наздогнали суперників і вийшли вперед. Однак завдяки результативній грі американців Данте Свонсона і Деріка Зіммермана, говерляни зуміли вирівняти гру. У завершальній чверті «Говерла» взяла гру під свій контроль і довела матч до логічної перемоги. У підсумку – 83:78 на користь підопічних Євгена Мурзіна. Іванофранківці на старті нового сезону здобули другу поспіль перемогу.