Політика

БЕЗМІЗКОВІ ПАРАДОКСИ: ПРАВДА ТА БРЕХНЯ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«ПРОТИ»

 

Найбільшою проблемою у справі вакцинації є НЕВІДАННЯ. Ми не знаємо ЩО ми колемо своїм дітям. Для пояснення такого твердження наведемо факт, який став загальновідомим у світі — загальну вакцинацію в деяких країнах третього світу деякі безбожні «мудрагелі» використали з метою «скорочення народжуваності». Механізм того «скорочення» є в перетворенні власне вакцини проти певної хвороби в такий собі «коктейль», що і перетворює щеплення на засіб, що викликає безпліддя: до вакцини, окрім ослабленого збудника хвороби, додають необхідні для вагітності гормони. У результаті цього організм виробляє антитіла не тільки до збудників хвороби, але й до жіночих гормонів дітонародження. Тож коли жінка вагітніє і її організм починає виробляти ці гормони, то імунна система сприймає їх як «чужорідну загрозу» й атакує. Це і призводить до ПЕРЕРИВАННЯ ВАГІТНОСТІ.

Саме такий механізм «контролю за народжуваністю» застосувала Всесвітня Організація Охорони Здоров’я в низці країн, серед яких були Нікарагуа, Мексика та інші. Це робили під прикриттям щеплення проти правця. В 1994 році Всесвітня католицька організація «Хюман лайф інтернешнл» отримала про це інформацію від своєї мексиканської філії. Вакцину перевірили. Виявилося, що вона містить людський гормон «хоріонічний гонадотропін», який виробляється в організмі жінки для збереження вагітності.

2004 року вакцинацію вже бойкотували північні штати Нігерії, підозрюючи ВООЗ в здійсненні кампанії стерилізації. Дослідження виявили, що, окрім шкідливих і токсичних речовин, вакцина містила естрадіол — основ­ний і найактивніший жіночий статевий гормон. Експерти відзначають, що така вакцина призводить до безпліддя, оскільки під час щеплення організм виробляє антитіла до цього гормону.
Після скандального випадку смерті краматорського підлітка Антона Тищенка через вакцинацію комісія Верховної Ради виявила, що у масовій позаплановій вакцинації проти кору (та ще й сумнівною, індійською, з недостатнім пакетом документації вак­циною) не було жодної потреби, адже принаймні 80 відсотків населення має стійкий імунітет до кору. Проте в письмовому розпорядженні Мінохоронздоров’я ставилося завдання: досягти щонайменше 95?відсоткового охоплення вікової групи від 17 до 29 років незалежно від перенесеного захворювання і раніше зроблених щеплень (!!!). На яких підставах виділили вікову групу 17?29 років, зрозуміти неможливо. Проте на неприємні роздуми наводить той факт, що це найбільш репродуктивна, соціально активна й працездатна частина населення.

Підозри про те, що масове щеплення українців є прихованою кампанією зі скорочення населення, з’явилися в українських засобах масової інформації ще в кінці 2007 року. Факти такі. Одним зі спонсорів «гуманітарної вакцини» став приватний фонд «Юнайтед нейшнс фаундейшн». Його засновником є американський мільярдер Тед Тернер, що широко прославився своєю боротьбою за дозвіл абортів і обмеження народжуваності. Зокрема він фінансував програми ЮНІСЕФ — Дитячого Фонду ООН — спрямовані на зменшення народжуваності в країнах третього світу. Саме це стало причиною конфлікту і припинення співпраці ЮНІСЕФ з католицькою церквою.

На думку церкви, ця міжнародна організація перетворилася на інструмент реалізації нелюдських ідей Тернера щодо скорочення чисельності населення за допомогою абортів та стерилізації.
Вакцинація взагалі, як стверджують деякі медики, — це параліч імунної системи. Будь-яка вакцина — це навантаження на весь організм людини, боротьба з її природою. За словами видатного патофізіолога І. Давидовського: «вакцинація — це перенесення малої хвороби». Коли у Японії від неї відмовились, країна із 170 місця по дитячій смертності перемістилася на друге з кінця. Ми самі добровільно опустились до рівня країн третього світу. Вакцина може бути провокатором будь-якої хронічної хвороби. Багато лікарів не щеплять своїх дітей, а от будучи найманими працівниками, виконують державну програму максимально. Про це навіть заявила Елла Ламах — директор департаменту сімейної і гендерної політики Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту: «В Україну приходять неякісні вакцини… я все життя писала заяву про відмову від щеплень».
 
«ЗА»

Усім маленьким крихіткам, які лише народилися, а їхній організм тільки-но починає міцніти, уже через вісім годин ще в пологовому будинку роблять щеплення БЦЖ (проти туберкульозу). То як бути батькам із прийняттям правильного рішення, якщо на загальнодержавному рівні все так неоднозначно.

Щоби дізнатися, що думають про цю ситуацію на місцевому рівні, ми звернулися за коментарями до фахівців.

Марта Локотир — позаштатний спеціаліст обласного управління охорони здоров’я, обласний фтизіопедіатр:

—?Всі щеплення, які робляться дітям згідно з календарем щеплень, проводяться якісною вакциною. За 25 років моєї практики було п’ять випадків просто алергії, яка може бути від будь-чого. Вакцинація БЦЖ — найкращий спосіб запобігти туберкульозу. Коли є немотивована відмова від проби Манту, тоді відбувається накопичення інфекцій і будь-яка стресова ситуація може спричинити туберкульоз кісток, нирок, легень. У всьому світі з цим ніхто не сперечається. Причини такого, певно, в недостатній поінфор­мованості, ще чомусь…

Категорично висловився Богдан Дикий — завідуючий кафед­ри інфекційних хвороб Івано-Франківського Медичного університету, професор, доктор медичних наук, заслужений діяч науки і техніки України:

—?Ворог народу — той, хто каже, що вакцинація не потрібна. Зараз можемо говорити вже про антивакцинальний рух. Але крім щеплень нічого не попередить будь-яку епідемію. Якщо припинемо щеплення проти кору і кашляку, будемо проводити антивакцинальну пропаганду, то через 20 років населення в Україні зменшиться на 20?%. Всі медики це розуміють (інфекціоністи, генетики, імунологи, педіатри). Жоден не скаже, що цього не потрібно. Інше питання ЩО то за вакцина, де вона має зберігатися, які є протипокази. Реакція організму — це природно, бо вводиться чужорідний білок. Інше питання, якщо є наслідки і ускладнення (енцефаліти, менінгіти)… А те, що нам подали індійську вакцину, то ВООЗ має сертифіковану лабораторію і це доведено. Питання вак­цинації зараз дуже заполітизовано. Якщо публічно з цих питань висіловлюється людина, яка не є компетентною, як, для прикладу, депутат Верховної Ради Анна Герман, мовляв «Я би своїх дітей не давала щепити»…, то це вже антидержавницька політика.

Радислав Петрів — соціальний дослідник, психолог, лікар загальної практики і сімейної медицини:

—?Набагато легше змусити дільничного лікаря, щоб він натиснув на батьків. Ми вертаємось до принципів патерналістичної медицини, у Радянський Союз. Весь світ відмовився від цього. Все ще об’єктом медицини, на жаль, залишається популяція. Але такий підхід суперечить усім принципам Болонської конвенції про права пацієнтів (кожен пацієнт має право відмовитись і від ліків, і взагалі від медицини). Спіймали людину — проводять вакцинацію. Нестача ось цієї культури і призводить до невтішних результатів. Здоров’я не може бути предметом циркулярів. Дійсно треба вакцинувати, але до кожного випадку необхідно ставитися відповідально і медикам, і батькам, бо це серйозне медичне втручання.

Як бачимо, різні думки, по різному кажуть і доводять правду. Єдине, що нам конче і негайно слід усвідомити це те, що ОБІЗНАНІСТЬ і ПИЛЬНІСТЬ — запорука правильного вибору. Йдеться ж про найцінніше — здоров’я!!

А проблема неусвідомленого вибору буде існувати до тих пір, поки наше рідне українське міністерство охорони здоров’я не буде ДУЖЕ прискіпливо відноситися до проведення досліджень того вакцинного матеріалу, який нам «бідним і зашмарканим» «благодійствують» новітні нелюди тернери під дахом вже не-авторитетних світових організацій…

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.