Політика

Асфальтний завод забирають з міста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За рішенням виконкому замовником цих робіт є управління житлово‑комунального господарства (УЖКГ) міської ради, а інвестором виступила «Івано-Франківська харчосмакова фабрика». До жовтня інвестор має подати на розгляд декілька ділянок, які розташовані не більше, як за 25 кілометрів від обласного центра.

Після затвердження ділянки УЖКГ протягом жовтня повин-не забезпечити почергову зупинку і передачу технологічного обладнання асфальтного заводу для перенесення, а також забезпечити технічний нагляд за роботами з винесення заводу згідно з проектно-кошторисною документацією. Інвестор після отримання всіх необхідних дозволів зобов’язаний перенести завод протягом шести місяців.

За словами міського голови, не випадково питання про перенесення цього заводу підняли саме зараз. «Зараз ще тривають роботи з ремонту доріг та міжбудинкових проїздів. Асфальтний завод зараз функціонує, тому його перенесення ми хочемо здійснити у міжсезоння» — каже Віктор Анушкевичус.

Натомість земельна ділянка площею понад 2 га, на якій зараз розташований асфальтний завод, буде використана інвестором для будівництва житлових будинків в районі вулиць Крайківського-Макогона.
 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.