Політика

Андрухович вважає Донбас і Крим «політичною частиною російської нації»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Відомий український письменник Юрій Андрухович виступає за відокремлення Криму та Донбасу від України. Письменник пояснив, що вважає ці регіони політично іншою нацією: «Я вже зараз етнічних моментів не торкаюсь, тільки політичних. Отож політично це частина російської нації».

Щодо Криму й Донбасу, Андрухович заявив: «Якщо ще колись трапиться таке диво, що в Україні знову переможуть, умовно кажучи, «помаранчеві», то потрібно буде дати можливість Криму і Донбасу відокремитися. Зараз вони цього не зроблять, тому що сьогодні їхні люди сидять при владі в Києві», — сказав письменник в інтерв’ю інформагенції УНІАН.

Андрухович пояснює це тим, що в згаданих регіонах «заблоковано будь-який український рух»: «Він заблокований не в результаті якихось репресій, а тому що дійсно цього не хоче тамтешнє населення. Воно чуже Україні. Україна йому далека і нецікава, щонайменше, байдужа». Винним у тому, що Києву не вдалося побороти це несприйняття, письменник вважає президента Ющенка, а територіальну цілісність України називає ілюзією.

Разом з тим, Андрухович зауважив, що не вірить у повернення «помаранчевих» до влади, а значить, і у відокремлення Криму і Донбасу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.