Політика

Андрухович: Майдан – це єдиний шлях повернути Україну назад – в Європу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківський письменник Юрій Андрухович заявив, що в нього є питання до опозиції, але він вірить у тиск Майдану. Про це він сказав у коментарі “Дню”.


“Чи потрібно виходити на майдан — кожен особисто вирішує для себе. Я не зміг не вийти, – пояснює Андрухович, – Для цього повернувся з Австрії, де в мене буквально розпочалася стипендія. Я відчув, що не можу бути там у час української революції. Так, з одного боку, якщо має вийти мільйон людей, то він вийде і без мене. Але, коли так подумає кожен, то революції не буде.”

“У нас є претензії до опозиційних партій. І це нормально, – каже письменнник, – Але в момент, коли треба повалювати режим, всі повинні об’єднатися. І лідери, і мітингувальники… Так, до плану дій, який запропонували опозиціонери, у мене є запитання. Але справа в тому, що сьогодні ми вийшли, і на цю хвилину повинні виконувати те, що вони говорять. Задля загально успіху справи.”

Також Андрухович зазначає, що він, як рядовий мітингувальник, дисципліновано долучається до плану дій опозиції. “Бо я вірю в тиск Майдану. На жаль, у сьогоднішніх реаліях, як би хто не використовував Майдан, це єдиний шлях повернути Україну назад — в Європу! Я радий з того, що на Майдан вийшла більш, ніж переконлива кількість людей. Відчуття суспільної відповідальності запанувало в Києві так само яскраво, як дев’ять років тому. Тому я сьогодні тут, тому я буду завтра і післязавтра на вулиці. Думаю, що лише Бог знає, скільки днів стоятиме Майдан, і, відповідно, скільки днів тут буду я.”

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.