Політика

320 мільярдів гривень треба для пiдготовки українських готелів до Євро-2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Згідно з Державною цільовою програмою підготовки і проведення Євро-2012, до кінця листопада 2011 року треба буде підготувати 366 готелів, повідомив голова Державної служби туризму i курортiв України Анатолiй Пахля сьогодні в Івано-Франківську на ХХ Всеукраїнському ювілейному з’їзді Асоціації готельних об’єднань та готелів міст України.

У програму підготовки включено, зокрема, ремонт і реконструкцію 265 готелів і завершення будівництва нових 101 (47 – у Києві, 24 – у Львові, по 15 – у Донецьку та Харкові). Загальний обсяг капіталовкладень, за словами Пахлі, перевищує 320 мільярдів гривень.

Голова Державної служби туризму i курортів наголосив, що це не бюджетні кошти, а «оборотні активи готельних підприємств, це інвестиції – як внутрішні, так і зовнішні».

«Сьогоднi завдання полягає в стимулюваннi залучення iнвестицiй, щоб програму було виконано в повному обсязі», – наголосив Пахля.

За його даними, нинi в Українi 2500 готелiв та iнших засобiв розмiщення, якi пiдлягають сертифiкацiї, зокрема 13 п’ятизiркових готелiв та 68 – чотиризiркових.

Радіо Свобода

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.