Відео Люди Світ

Зведення із зони АТО, 6 лютого 2015

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пропонуємо пригадати події п’ятниці, 6 лютого, із зони антитерористичної операції. Зведення читайте щовечора на нашому сайті.

В районі Дебальцевого інтенсивність обстрілів за останню добу дещо знизилася. Водночас неспокійною залишається ситуація на Луганському і Маріупольському напрямах.

Після численних обстрілів з різної зброї, бойовики вдавалися до штурмів опорних пунктів та блокпостів поблизу н.п. Рідкодуб Артемівського району Донецької області та біля с.Міус Попаснянського району Луганської області, де бойовики 5 разів обстрілювали наші позиції з установок «Град», танків і мінометів та атакували його.

З 4 до 5 лютого українські військові знищили 60 бойовиків, 4 ворожих танки, 2 самохідні артилерійські установки. Біля м. Брянка Луганської області сили АТО підірвали 7 складів з боєприпасами, які належали бойовикам.

В районі н.п. Сокільники на Луганщині сили АТО знешкодили разом з розрахунками два 120-мм міномети та автомобільну техніку до них, а біля н.п. Стукалова Балка знищили одну БМП з екіпажем.

За добу загинуло 2 українських військовослужбовця, 26 отримали поранення.

Станом на 15:00 годину п’ятниці, 6 лютого, продовжуються обстріли позицій українських військ вздовж лінії розмежування з незаконними збройними формуваннями. Дебальцівський напрямок і надалі залишається найбільш напруженим.

Бійці із другого артилерійського дивізіону 128-ї механізованої бригади, серед яких є іванофранківець, захопили у сепаратистів російський Т-72.

USDSYv2gaig[1]

З Івано-Франківської області на Донбас відправили чергову партію гуманітарного вантажу, який зібрали за ініціативи обласної державної адміністрації в усіх районах Прикарпаття.

IMG_3345[1]

З 4 по 5 лютого українські військові знищили 60 терористів, 4 танки, 2 самохідні артилерійські установки.

Зважаючи на велику потребу українського війська, відбулась передача чергової допомоги в зону АТО. Цього разу бійці батальйону «Айдар» отримали сучасні системи технічного забезпечення, які занесені в планшетний персональний комп’ютер.

8-1 2

Під Дебальцеве перекинули спецзагін бойовиків, більшість якого складають громадяни Росії, а також військові РФ з окупованого Криму.

Обласна державна адміністрація за потреби надаватиме допомогу Львівському військовому госпіталю, де лікуються поранені учасники АТО з Прикарпаття, та Артемівській центральній районній лікарні

 

 

 

 

06-02[1]

Write A Comment