Люди Світ Фото

Зміна міліції на поліцію відсіяла на Франківщині 204 працівників (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 7 листопада в Україні розпочала роботу нова Національна поліція України. У зв’язку з цим у п’ятницю, 20 листопада, полковник поліції Віктор Шкутов розповів про реорганізацію в поліцейському відомстві.

12272767_527167837460225_1166845593_n

«У старій структурі штат складався з 3350 працівників. Нині створили тимчасовий штаб, який нараховує 2548 одиниць, – каже тимчасовий виконувач обов’язків начальника Головного управління національної поліції полковник Шкутов. – У ході реорганізації звільнили 204 працівники. З них – 173 у зв’язку зі скорочення штату, дев’ять – за власним бажанням, 22 – вийшли на пенсію».

За словами полковника, у порівнянні з міліцією поліція матиме іншу структуру територіальних підрозділів. Нині є шість «кущових» відділів, до яких ввійшли десять відділень.

Утворили Івано-Франківський відділ поліції, також Коломийський відділ тепер об’єднався із Городенківським і Тлумацьким райвідділами, Калуський – з Долинським та Рожнятівським, Тисменицький – Галицьким і Рогатинським, Надвірнянський – з Богородчанським і Яремчанським, Косівський – з Верховинським та Снятинським.

Відповідно до структурних змін, у маленьких відділеннях керівників стало на 20 менше.

За словами Шкутова, функція охорони суддів переходить до воєнізованої охорони Судової адміністрації України. Одяг, посвідчення та печатки працівникам поліції видаватимуть до 31 грудня 2016 року. Тому поліцейські зможуть використовувати форму міліціонерів.

«Замість ВРЕР створять сервісні центри. Нині довідки та рахунки скасовані, – говорить Шкутов. – Це спрощує систему реєстрації автомобілів і дає можливість громадянам оформити договір купівлі-продажу просто в сервісному центрі».

Також, каже, змінилися й деякі поліцейські звання відповідно до міліцейських. Тепер буде не молодший сержант, а капрал. Замість старшого прапорщика, прапорщика, старшини і старшого сержанта – старший сержант. Генерал-майор – генерал третього рангу, генерал-лейтенант – генерал другого рангу, генерал – полковник – генерал першого рангу.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні