Люди

Живий! Окупанти відпустили з полону журналіста Олега Батурина

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Російські окупанти відпустили з полону журналіста з Херсонської області Олега Батурина.

Ще 12 березня Олега Батурина схопили на каховській автостанції та всі ці дні тримали у полоні, повідомляє МОСТ. Били, погрожували, не давали їжі та води, хотіли зламати. Не вийшло. Наразі він уже вдома, пише Репортер.

Олега Батурина відпустили новини Івано-Франківська

Про це повідомила його сестра Ольга Перепелиця. “Сильно схуд. Дуже брудний. Стомлений”, – написала сестра.

Ольга переповіла слова Олега, що 12 березня о 17.00 його схопили на каховській автостанції. “Били. Принижували. Погрожували. Сказали, що вб’ють”, – написала вона.

За її словами, майже вісім днів Олег був практично без їжі.

“Кілька днів майже без води. Без мила, без змінного одягу. Не розуміючи, де він. Але вони чітко знали, за що. Вони хотіли зламати, розтоптати. Показати, що буде з кожним журналістом: тебе позбавлять. Тебе вб’ють”, – розповіла сестра журналіста.

Майже 8 днів я сидів з низько нахиленою або покритою головою. Вони боялися, що я можу побачити їхні обличчя. Але показувати своє, сестричко, я не боюся, – переповіла слова Олега Батурина сестра.

Як повідомляв ІМІ, 12 березня в Каховці (Херсонська область) зник місцевий журналіст Олег Батурин.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом імовірного викрадення російськими окупантами журналіста Олега Батурина на Херсонщині. Кримінальне провадження розпочато за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Медіарух та правозахисники закликали міжнародну спільноту до тиску на росію для негайного розкриття інформації про місце перебування журналіста Олега Батурина, його звільнення та неухильного дотримання міжнародного гуманітарного і міжнародного кримінального права в умовах збройного конфлікту Російської Федерації та України.

Пілот українського штурмовика спрямував підбитий літак на ворожу колону (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.