Люди Світ

Журналістці з Франківська Оксані Кваснишин потрібні гроші на лікування. Реквізити

Google+PinterestLinkedInTumblr

Журналістці з Івано-Франківська Оксані Кваснишин терміново потрібно 60 тис євро на лікування онкології.

Сторінка “Врятуємо життя Оксани Кваснишин” у Facebook

Про це йдеться на сторінці збору коштів.

«Привіт усім. Моя робота пов’язана зі складанням слів. Я зробила сотні сюжетів про людські долі, різні ситуації та життєві перипетії. Але нині я скупа на слова. Я не знаю, як сказати те, що маю сказати… Я ХОЧУ ЖИТИ!

Лише нині мене відпустив страх. Він поглинув кожну клітинку мого тіла. Він забрав мій сон. Я не могла їсти, пити, говорити, ходити, дихати. І так два тижні поспіль відколи лікарі виявили у мене онко. Я просто склала руки і не хотіла нічого… З цієї прірви мене почали витягати близькі друзі, рідні, священики. Дякую Богові, якому я кричала про допомогу і я її відчула. Боже, я впала. Підійми мене! Влий у моє серце спокій. Я знаю, що ти, Ісусе, поруч. Кажуть, просити – це приниження. Все моє єство протестує проти цього. Але я не можу дати собі ради. На сьогодні відомо, що буде шість курсів хімії, потім – операція. А відтак знову шість курсів хіміотерапій. Приблизна сума 60 тисяч євро. Боже, я боюся переводити цю суму у гривні», – йдеться у повідомленні.

Як повідомила журналістка Алла Пасс, Оксана Кваснишин зараз починає лікування в Австрії.

Гроші можна перерахувати на гривневу картку Приватбанку чоловіка Оксани Володимира Говери5168 7427 0030 5794. Телефон Володимира – 050 054 36 54.

Відео: 402 канал

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.