Люди Світ Фото

Журналіст Андрій Куликов зустрівся з франківським студентами (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 18 травня, відомий український журналіст Андрій Куликов зустрівся зі студентами Прикарпатського національного університету.

maxresdefault

Майже дев’ять років Куликов веде політичне ток-шоу “Свобода слова” на ICTV. Він розповів, що п’ять років перед безпосереднім вибором спеціалізації в журналістиці працював репортером із загальних завдань.

13234970_599604720216536_1475537882_o

“Важливо навчитися збирати необхідну інформацію за 10-15 хвилин. А потім уже подавати її для аудиторії так, аби це було корисно й зрозуміло”, – каже Куликов.

Така робота, додає він, допоможе зрозуміти, в якому жанрі писати буде найцікавіше. Крім того, вважає, це можливість для багатьох знайомств. Щодо платформи – то, на думку Андрія Куликова, найкраще починати з радіо.

куликов

“Воно, як ніщо інше, допомагає працювати зі словом”, – запевняє колишній радіоведучий.

Він також зазначив, що обов’язок журналістів – подавати інформацію, а не висловлювати свою думку. Звісно ж, каже він, якщо цього не вимагає жанр матеріалу.

“Якщо ви все-таки хочете щось донести до слухачів, глядачів або ж читачів – то починайте з головного. Без різних там “я зі свого боку вважаю” і т.д.”, – радить Андрій Куликов.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні