Люди

Здоров’я для всіх. У Франківську медцентр VISE clinic запрошує дітей і дорослих (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Медичний центр, де у затишній атмосфері отримати висококваліфіковану допомогу можуть не лише діти, але й дорослі. VISE clinic відчинив свої двері в Івано-Франківську трохи більше року тому як заклад для маленьких пацієнтів. Але, зважаючи на запити та актуальну потребу в комплексному обстеженні всієї родини, послуги розширили й для дорослих, пише Репортер.

У Франківську медцентр VISE clinic запрошує дітей і дорослих_1

Ми можемо надати цілій родині – від бабусі чи дідуся до маленького немовляти – різноманітні послуги: комплексне обстеження, повний спектр аналізів, УЗД, – розповідає Віра Сем’янчук, керівник центру VISE clinic. – Також є огляди вузьких спеціалістів. Адже, крім терапевта, педіатра, сімейного лікаря, у нас є понад 20 фахівців, які також надають допомогу і діткам, і дорослим.

У Франківську медцентр VISE clinic запрошує дітей і дорослих_2

Спеціалісти центру керуються новітніми міжнародними протоколами діагностики та лікування. А сучасне обладнання дозволяє точно та якісно встановити діагноз. Завдяки дружній до дітей атмосфері, маленькі пацієнти можуть пройти огляд педіатрів, медогляд, масаж, УЗД-діагностику на новітньому апараті та повний комплекс вакцинації, навіть не помічаючи, що прийшли до медзакладу.

Одним з основних напрямків роботи центру є профілактика. Тут пропонують цілу низку профілактичних оглядів, що допоможуть вберегти здоров’я.

 

У Франківську медцентр VISE clinic запрошує дітей і дорослих_4

Ми зробили так звані чек-апи – комплексні перевірки здоров’я дітей і дорослих, – пояснює Віра Сем’янчук. – Адже у кожному віці є певний перелік аналізів, обстежень, оглядів, які потрібно пройти. Втім, наші люди часто про це забувають і приходять, коли вже є захворювання. А таке й лікувати важче, і більш витратно. Тому профілактика, щорічні огляди дуже важливі – і для дітей, і для дорослих.

У Франківську медцентр VISE clinic запрошує дітей і дорослих_5

Окрім того, у Vise clinic пропонують пройти комплексну оцінку готовності дитини до навчання у школі, консультації з догляду за малюком чи грудному вигодовуванню. За потреби спеціалісти можуть надавати рекомендації онлайн.

І дітей, і дорослих щодня чекають у медичному центрі VISE clinic на вулиці Сорохтея,14А в Івано-Франківську.

Для малюка й особисто для вас – здоров’я дарує клініка «Вайс».

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.