Люди Розваги Фото

Завтра у Франківську двіжуватимуть танцюристи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Завтра, 29 квітня у Франківську проведуть перший масштабний танцювальний перформанс «OpenDanceDay – 2015». Він приурочений до Міжнародного дня танцю.

DSC_0070

Ідея заходу народилася на презентації проекту «Гарячий спорт», який має на меті зробити Франківськ спортивною столицею України. Там і з’явився проект від танцюристів — об’єднати всі танцшколи міста і зробити масштабний двіж.

DSC_0073

«Ми хочемо бути столицею спорту, столицею активностей танцювальних заходів, – говорить один з організаторів Ігор Крицак. – Ми хочемо зробити так, аби Європа приїздила до нас, а не ми до них. У нас дешево, у нас є гори. Їдьте до нас! Ми створимо всі умови. Зробимо танцювальні табори, запросимо потужних хореографів. По одинці ми це не потягнемо, лише спільно. Ми виведемо Івано-Франківськ на зовсім новий танцювальний рівень. Завтрашній захід буде такою точкою відліку».

 

Отож, завтра о 16.00 на Вічевому майдані зберуться понад 200 танцюристів міста та показуватимуть свої вміння.

DSC_0074

В програмі показові виступи від понад 20 танцювальних шкіл Франківська, майстер-класи та джеми. «Родзинкою» свята стане спільний виступ усіх учасників. Над спільною хореографією танцюристи працювали понад місяць.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.