Люди Фото

Завершилося формування коломийської окремої гірсько-штурмової бригади (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В рамках підвищення бойових спроможностей Збройних Сил України в оперативному командуванні «Захід» завершено формування окремої гірсько-штурмової бригади. Наразі підрозділи бригади проходять доукомплектування, повідомляє Міноборони.

10brygada_201601131

В ході формування окремої гірсько-штурмової бригади оперативне командування «Захід» доклало чимало зусиль, щоб укомплектувати керівні посади військової частини військовослужбовцями, які мають бойовий досвід виконання завдань антитерористичної операції.

За короткий термін були сформовані та укомплектовані підрозділи, прийняли значну кількість військової техніки, озброєння та матеріальних засобів відповідно до штату.

10brygada_201601132

З нагоди початку нового навчального року у Збройних Силах України особовий склад військової частини привітав начальник управління територіальної оборони оперативного командування «Захід» полковник Володимир Василюк та командир окремої гірсько-штурмової бригади Герой України підполковник Василь Зубанич.

Відбувся стройовий огляд, в ході якого керівництво перевірило документацію військової частини та оглянуло штатну зброю і техніку.

10brygada_201601133

Звертаючись до підлеглих, командир бригади наголосив, що які б небезпеки не погрожували державі цього року — особовий склад бригади буде до них готовим.

10brygada_201601134

У середу, 13 січня, з метою бойового злагодження та підвищення професіоналізму гірських піхотинців з ними розпочато практичні заняття з бойової підготовки. Як відомо, базуватиметься цей підрозділ у Коломиї.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні