Люди

Замовляємо таксі в OnTaxi: що новенького?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Багато хто знає про те, що однією з популярних компаній, що надають послуги таксі, є сервіс OnTaxi. Є користувачі, які часто викликають машину і не здогадуються про унікальні можливості, якими можна скористатися. Якщо говорити про програму, то вона є унікальною. З її допомогою сервіс стає більш комфортним і доступним.

Кому доступний сервіс OnTaxi

В даний час в країні не найкращі часи, проте попри це сфера ІТ-технологій стрімко розвивається. Варто зазначити, що фахівці з України здатні створити такі ІТ-проекти, які нічим не поступаються визнаним світовим лідерам. Іноді їх якість може навіть перевершити аналоги зарубіжного виробництва. До таких проектів можна віднести і OnTaxi, яке дозволяє викликати таксі в Харкові, Києві, Дніпрі, Одесі тощо (Всього 10 міст).

Машина такси в городе Харькове - OnTaxi

Особливості програми

Додаток OnTaxi можна назвати унікальним. Це може підтвердити кожен, хто стикався з ним. В першу чергу від сервісу користувач очікує того, що таксі прибуде за викликом. Варто відзначити, що компанія гарантує подачу машини на 100%. Це відбувається шляхом передачі замовлення своєму конкуренту, – тим компаніям, які функціонують в межах території певного міста. На мобільний додаток надходить замовлення, яке виконують служби-партнери. Дана модель роботи гарантує надійність виконання замовлення. Тому клієнти можуть не переживати, адже машина завжди прибуде вчасно в вказане місце.

Надійний партнер

Компанія є надійним партнером, адже достатня кількість часу приділяється саме тому, як функціонує додаток, його вдосконалення. Натомість у компанії збільшується потік клієнтів, замовлень стає більше, їх кількість збільшується з кожним днем. Службам-партнерам така робота вигідна, оскільки їм не доводиться витрачатися на маркетинг і рекламування своїх послуг.

Мобильное приложение для вызова такси от OnTaxi

Особливості роботи програми

Користувачі очікують, що їх поїздка буде швидка і комфортна. Ці вимоги можна віднести до другого розряду, але вони важливі і необхідні. Клієнт може самостійно, використовуючи додаток, вибирати додаткові послуги:

  • швидкий розрахунок вартості;
  • є можливість замовити машину різного класу: Економ, Комфорт, Бізнес і ін. Все залежить від міста, в якому функціонує компанія;
  • користувачі можуть викликати машину одночасно на кілька адрес;
  • є можливість зробити замовлення на «зараз» або на вибраний часовий проміжок;
  • кожен клієнт може замовити додаткові послуги при необхідності. Це може бути «порожній багажник», «кондиціонер», «туди і назад» і багато інших, з переліком яких можна ознайомитися на офіційному сайті компанії;
  • замовник може відстежувати пересування водія, тому більше не буде виникати питань, де машина, коли вона прибуде на місце замовлення;
  • є міста, в яких користувачі можуть оплачувати проїзд, за допомогою карти і залишати чайові водієві;
  • історія замовлень зберігається на сайті.

Фирменный автомобиль такси от OnTaxi - Харьков

Кожен користувач може залишити коментар водієві і оцінити його роботу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.