Люди Світ Фото

Закинута друкарня у Франківську може стати локацією для «PortoFranko Гогольфест»

Google+PinterestLinkedInTumblr

З 8 по 12 червня в Івано-Франківську відбудеться фестиваль «PortoFranko Гогольфест». У зв’язку з цим, у четвер, 25 лютого, в облмуздрамтеатрі організатори розповіли про локації цього культурного свята, і що ж там буде.

12784551_562262710617404_1469257617_n

Нагадаємо, 23 лютого на бюджетній комісії ОДА “свободівець” Василь Попович обурився виділенням 95 тисяч гривень на цей фестиваль. Він запропонував проголосувати за перелік культурних заходів і кошти на них, але без фестивалю “PortoFranko Гогольфест”.

Цей інцидент нині прокоментував директор драмтеатру Ростислав Держипільський – каже, що кращого піару для цього фестивалю й бути не могло.

За словами виконавчого директора фестивалю Максима Демського, головною метою є знайомство митців одне з одним для створення нових проектів.

“Також хочемо, щоб і люди, які відвідають “PortoFranko Гогольфест”, дізнавалися більше про вітчизняний театр, музику, літературу, кіно і т.д.”, – каже він.

Технічний директор фестивалю Володимир Гайдар зазначив, що буде близько десяти локацій, на яких і відбуватиметься все найгарячіше.

“Плануємо задіяти популярні місця Івано-Франківська. Серед них – Палац Потоцьких, Площа ринок, Майдан Шептицького, територія біля фортечної галереї “Бастіон”, – говорить Гайдар. – Для театральних постановок використаємо зали музично-драматичного театру”.

Крім того, додає він, у перспективі й закинута друкарня, що на вулиці Січових Стрільців. Поки, каже, ведуть перемовини.

Щодо учасників цього культурного свята – то, окрім українців, участь у ньому візьмуть литовці, французи, австрійці і китайці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.