Люди Світ

Загроза сказу не минула. У Калуші лисиця покусала козу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сказ досі залишається однією з актуальних проблем Франківщини, так як раніше вже був уведений карантин у трьох селах нашої області. Сьогодні, 28 липня, у районі дачних ділянок, що на Заліссі у Калуші, лисиця покусала козу і втекла. Про це повідомив калуський портал новин «Вікна».

Зі слів Марічки Кучми, начальника управління Держпродспоживслужби у Калуші, до управління надійшло повідомлення від калушан про те, що у районі дачних ділянок, що на Заліссі у Калуші, лисиця покусала козу і втекла. Фахівці виїхали на місце події, встановили обставини та вакцинували тварин, які контактували чи могли контактувати з дикою твариною.

До теми: На Снятинщині ввели карантин через сказ

Нагадаємо, від початку року у Калуші було зафіксована сім випадків сказу тварин.  Перший — на початку року у кошеняти, яке підібрали біля дачних ділянок на Заліссі. Три випадки — у лисиць: у районі ТЕЦ, Залісся і Загір’я. Після цього було виявлено два позитивні випадки сказу собак у районі Загір’я. Ще була виявлена скажена лисиця у районі калуської автошколи.

Ветеринарна служба проводять вакцинацію домашніх тварин у мікрорайонах міста, які визнані неблагополучними щодо сказу. Тож, фахівці просять мешканців міста відкликатися і вакцинувати собак та кішок. Вакцинація є безкоштовною.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.