Люди

За події під Радою затримали 18 людей, ще 13-х відпустили, – Шкіряк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За участь у сутичках під Верховною Радою 31 серпня затримали 18 людей, ще 13-х відпустили, бо інформація щодо їхньої провини поки не підтвердилася, повідомляє радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

CNu2sEwUcAAF6y1

“Вчора правоохоронні органи за підозрою про участь в незаконних, злочинних діях проти держави Україна, затримали 31 особу. Протягом минулого вечора і ночі слідчі органи МВС проводили всі відповідні процесуальні дії”, – написав він у вівторок вранці.

“На цей час, в рамках статті 208 КПК Украіни затримано 18 осіб, – йдеться в повідомленні. – З них двоє бійців батальйону МВС “Січ”, один з яких підозрюваний у застосуванні бойової гранати РГО проти правоохоронців. Обидва недавно написали рапорти на звільнення за власним бажанням. Стосовно інших 13 осіб, що були доставлені у Голосіівський та Печерський райвідділи міліції, інформація поки що не підтверджена і їх відпустили”.

Слідчого-оперативні групи продовжують активно працювати і з’ясовувати деталі та обставини вчорашнього антидержавного злочину під парламентом, збирають і аналізують матеріали.

“Вбивство бійця Нацгвардії та поранення близько 130 правоохоронців не пройде безкарно. І організатори, і виконавці цього політично-кримінального кривавого свавілля будуть знайдені і покарані. Органи правопорядку діятимуть жорстко і безкомпромісно!”, – заявив Шкіряк.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.