Люди

За минулі вихідні зареєстровано 42 загорання сухостою та сміття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

За минулі вихідні рятувальники 42 рази виїжджали на гасіння сухостою та сміття. Займання виникали на території міст – Івано-Франківськ, Коломия, Калуш, Надвірна, Рогатин та в Тисменицькому, Надвірнянському, Тлумацькому, Коломийському, Рожнятівському, Косівському, Городенківському, Богородчанському, Снятинському районах, на території Болехівської міськради.

11899769_852095674910269_9035012091501469794_o[1]
У більшості до виникнення цих пожеж призводять: необережність людей у поводженні з вогнем та занос сторонніх джерел запалювання. Як правило, люди не замислюються наскільки страшними можуть бути наслідки їхньої безпечності.

Управління ДСНС України у Івано-Франківвській області звертається до всіх жителів області припинити випалювати сухотрав’я й стерню та дотримуватися елементарних вимог перебуваючи на природі, дачній ділянці, приватному житловому секторі. Окрім цього, громадянам треба бути дуже обачними при палінні, не кидати недопалків на суху траву, не розпалювати багаття поблизу сухостою, лісових насаджень, полів.

Не будьте байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Загасити займання сухої трави на початковій стадії легко — досить вилити на неї відро води чи прикидати землею.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні