Люди Світ

З початку року на Франківщині трапилося 209 ДТП, 39 людей загинули

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 17 травня, підполковник поліції Іван Петричук провів брифінг щодо аварійності та травматизму на дорогах Івано-Франківщини. Як зазначив Петричук ситуація з безпеки дорожнього руху на автошляхах є досить тривожною, йдеться на сайті ifdai.gov.ua.

536d3b7374482f0735a305949381118b

На зустрічі заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Іван Петричук розповів про заходи, які здійснюють працівники прикарпатської поліції в рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху. Проведення тижня  безпеки дорожнього руху має привернути увагу до існуючої проблеми та допомогти напрацювати механізми поліпшення дорожньої безпеки.

«Ситуація з безпеки дорожнього руху на автошляхах Івано-Франківщини залишається досить тривожною. Від початку цього року на дорогах області скоєно 209 автопригод із потерпілими проти 143 за такий же період минулого року.  В результаті ДТП цьогоріч 39 людей загинули та 263 – отримали травми. Минулого року на цей час був 31 загиблий та 163 травмованих. Ми аналізуємо причини такого зростання, намагаємося вживати усіх можливих заходів для мінімізації аварійності, а відтак травматизму і смертності на дорогах. Разом з тим, ми розуміємо, що до цього процесу повинні долучитися різноманітні державні структури та громадськість», – зазначив Петричук.

Впродовж тижня правоохоронці проведуть низку цільових відпрацювань, які покликані дисциплінувати учасників дорожнього руху – як водіїв, так і пішоходів, які порушують правила дорожнього руху. Працівники поліції та освітяни проводитимуть у навчальних закладах уроки з безпеки дорожнього руху, щоб навчити дітей правильної поведінки, застерегти від біди та не допустити дорожньо-транспортного травматизму з участю неповнолітніх. Відбудеться також акція «Здай кров – врятуй життя» для постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах, під час якої небайдужі люди стануть донорами для тих, кому потрібна допомога.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні