Люди Світ

З 13 грудня починає курсувати новий регіональний експрес Львів – Івано-Франківськ – Львів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З п’ятниці, 4 грудня, відкриється продаж квитків на новий регіональний експрес №704/703 сполученням Львів – Івано-Франківськ – Львів. Потяг почне курсувати у неділю, 13 грудня. Тоді ж вводять у дію новий графік руху поїздів на 2015/2016 роки. Їздитиме дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, повідомляє Львівська залізниця.

expres_lviv_frankivsk

Регіональний експрес курсуватиме чотири дні на тиждень: у п’ятницю, суботу, неділю та понеділок.

Відстань між кінцевими станціями – 140 кілометрів – долатиме за 1 год. 45 хвилин.

Зі Львова потяг вирушатиме о 12:25 год. та прибуватиме до Івано-Франківська о 14:10 год. Зворотно відправлятиметься о 14:32 год. та прибуватиме до Львова о 16:22 год.

Проміжних зупинок на шляху курсування дизель-поїзда не передбачено. Базова вартість квитків – 111 грн.

Додамо, графік курсування регіонального експресу №704/703 передбачає зручну пересадку для тих, хто подорожує з Києва до Івано-Франківська та навпаки, оскільки швидкісний потяг №741 Дарниця-Трускавець прибуває до Львова об 11:59 год., а №742 Трускавець – Дарниця відправляється зі Львова о 17:30 год. Таким чином пасажири зможуть подолати відстань між столицею та Івано-Франківськом за менш ніж 8,5 годин.

Нагадаємо, у вересні Львівська залізниця за результатами конкурсних торгів закупила дизель-поїзд серії ДПКр-2 виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод». З 5 жовтня він курсує між Львовом та Чернівцями, з 13 грудня потяг обслуговуватиме два рейси: Львів – Чернівці – Львів та Львів – Івано-Франківськ – Львів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні