Люди

Юрій Дерев’янко

Google+PinterestLinkedInTumblr

Народний депутат України, який переміг по Надвірнянському округу, вчасно зметикував і пропіарився на темі, яка болить усім, — оптимізації бюджетних установ.

Нагадаємо, останні два тижні чиновники та депутати вивчали цифри, радилися, їздили по районах. В одній із нарад взяли участь нардепи Василь Гладій і Володимир Шкварилюк. Про ту оптимізацію писали та говорили чи не в кожному ЗМІ. Врешті-решт, голова ОДА Михайло Вишиванюк відмінив розпоряд­ження про оптимізацію.

А у понеділок, 18 лютого, по редакціях полетіло повідомлення про те, що саме «Юрій Дерев’янко домігся скасування антисоціального розпорядження Івано-Франківської ОДА, яке призвело б до закриття бюджетних установ та скорочення працівників бюджетної сфери». Прес-служба нардепа стверджувала, що ОДА відмінила своє розпорядження в результаті його звернень «до Президента України, Прем’єр-міністра та голови Івано-Франківської державної адміністрації…».

Уявляємо, як перелякалися перші два посадовці та як здивувався Михайло Вишиванюк. Але ж молодець — усі лише кричали, а один депутат справився. Виглядає, що прес-служба перестаралась.

Зрештою, було б добре, якби наші нардепи справді мали такий вплив. Написали звернення — відмінили той «мовний» закон, ще одне — харківські угоди. А там і персональне голосування б узаконили. Слабо?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.