Відео Люди

Юні коломияни проводять літо у християнському таборі «Сад талантів» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Коломиї вже другий рік поспіль діти мають нагоду проводити літо у християнському міському таборі при БФ «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії».

Мистецтво та творчість – це тема цьогорічних занять. Для дітей, віком від 4 до 10 років, організатори підготували цікаву програму, яка поєднує улюблені дитячі розваги та навчання. Йдеться у сюжеті НТК.

Керівники та організатори такого відпочинку для дітей розповідають, «Сад талантів» це нагода для дітей та батьків чудово провести літо. Адже малеча не нудьгуватиме, а батьки матимуть час для себе, поки садочки та школи на канікулах.

Цьогоріч у таборі «Сад талантів» всю увагу сконцентрували на творчість. Дітей знайомлять з шедеврами світового мистецтва, а також дають їм нагоду спробувати себе у різноманітних галузях: образотворчому мистецтві, скульптурі, музиці, хореографії, театрі, кулінарії, дизайні та літературі.

Родзинка літнього християнського табору – образотворче мистецтво англійською мовою. Цей предмет викладає художниця з Литви – Номеда Чюрльоніте.

Мисткиня каже, докладає зусиль, щоб діти дізналися багато нового, розширили знання про навколишній світ та стали справжніми ерудитами в галузі мистецтва.

Організатори табору переконують, впродовж зміни діти не тільки корисно проведуть частину літніх канікул, а ще й відкриють в собі нові таланти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.