Люди

ЮНЕСКО передала в Івано-Франківськ гуманітарну допомогу для дітей переселенців

Google+PinterestLinkedInTumblr

62 коробки з гуманітарним вантажем від ЮНЕСКО привезли для дітей, внутрішньо переміщених з Півдня України та районів проведення антитерористичної операції, представники західноукраїнської філії «Крим SOS» та громадського об’єднання «Кримська хвиля», повідомляє прес-служба ДСНС в Івано-Франківській області. Ці організації вже не вперше співпрацюють із ЮНЕСКО. Усю гуманітарну допомогу, а це засоби дитячої гігієни, побутова хімія – буде розподілено  між родинами, де її справді потребують.

Крім того, у кризовому центрі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області пройшло засідання круглого столу представників благодійних та громадських організацій, що діють на Прикарпатті, зацікавлених служб і відомств та виконавчих партнерів Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Під час заходу презентувалися грантові програми, котрі будуть надходити від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців для переселенців, щоб допомогти їм якнайшвидше адаптуватися до нових умов життя.

Наразі існують дві системи грантів: для відкриття власного бізнесу та для покращення житлово-побутових умов. Перша стосується виключно переселенців з Півдня, інша – для всіх внутрішньо переміщених осіб, котрі місцем свого проживання вибрали сільську місцевість.

Івано-Франківщину слід вважати однією із найкращих областей щодо злагодженого механізму співпраці громади та місцевої влади для допомоги переселенцям. Діяльність обласного Координаційного штабу з надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій успішно координується Управлінням ДСНС в області.

Нині на Прикарпатті перебуває майже чотири тисячі переселенців, більше тисячі вісімсот з яких – це люди, які підписали угоду про соціальний супровід.

Окрім того, повідомила присутніх співголова Координаційної ради з надання допомоги населенню в умовах НС пані Леся Аронець, Прикарпаття прийняло ще 26 дітей – школярів з другого по десятий клас, – яких вивезли просто з-під бомбардувань. Ще 13 дітей мають приїхати в п’ятницю. Усі –  сироти чи діти з прийомних сімей. Наразі вирішуються питання їх проживання, харчування, забезпечення одягом та залучення до навчального процесу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.