Люди

Євромайдан SOS номінували на всесвітню правозахисну премію

Google+PinterestLinkedInTumblr

Євромайдан SOS висунули на здобуття всесвітньої правозахисної премії Тюльпан 2014 Нідерландського Міністерства Закордонних Справ. Зараз триває онлайн голосування, яке визначить переможця.

euromaidan_sos_www.day.kiev.ua[1]

 

“Насамперед, для нас це премія, на яку номінований кожен з тих, хто в найтемніші та найхолодніші ночі, коли проти вияву гідності та свободи мирних зібрань українських громадян було кинуто усі репресивні сили режиму Януковича, боронив свій намет, свою барикаду, свій клаптик Майдану, свою країну. Для нас це премія, на яку номінована кожна бабуся, що варила з останніх продуктів борщ для учасників протестів, кожен бізнесмен, що кидав улюблену справу, щоб у лижній куртці, що пахне димом, захищати свою свободу і свободу інших, кожен лікар, що кидався під кулі та вогонь, щоб допомагати пораненим та постраждалим, кожен журналіст, що незважаючи на постріли прямо в неонові жилетки зі словом “Преса”, ішов уперед, щоб стала відома правда”, – повідомили активісти.

Євромайдан SOS хоче привернути увагу до ситуації з масовими порушеннями прав людини у зв’язку із окупацією Криму та війною, яку веде Росія на сході України. Як пояснюють активісти, процес номінування на премію Тюльпан створює таку можливість. Зараз триває онлайн-голосування за адресою: http://www.humanrightstulip.nl/candidates-and-voting/euromaidan-sos

Щоб проголосувати, потрібно просто натиснути кнопку Vote на сайті та ввести свою електронну пошту. Після цього ви отримаєте лист з проханням підтвердити голосування, перейшовши за посиланням у листі.

Детальніша інструкція як проголосчувати за посиланням: https://tr.im/9c624

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.