Люди Світ Фото

Євген Самборський разом з пацієнтами психіатричної клініки створив картини про Франківськ (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 10 червня, франківський митець Євген Самборський, який вже кілька років живе у Києві,  презентував в будівлі колишньої друкарні свій новий проект “Говорить Івано-Франківськ 2016“. Ці картини Євген створював півтора тижні разом з пацієнтами психіатричної клініки спеціально для міжнародного фестивалю “Porto Franko Гоголь Fest”, який цими днями проходить у Франківську.

_MG_6675

“Я вважаю Франківськ консервативним містом, постійно його критикую, -розповідає Євген Самборський. – Тож, вирішив останнім часом зайнятися його розкомплексовуванням. Зробили такий проект, який би міг впливати на консервативних людей.”

_MG_6712

Євген вирішив створити разом з пацієнтами психіатричної клініки картини, які відображали б Франківськ таким, яким вони його бачать.  І ці картини безпосередньо впливатимуть на людей.  Роботи висітимуть на будинках в центрі міста. Біля кожної роботи буде скринька з описом проекту і картою локацій картин.

_MG_6671

“Якщо людина прочитає опис, та їй сподобається проект, вона зможе погуляти з картою, побачити інші роботи, зробити екскурсію містом, – розповідає Євген Самборський.

_MG_6672

Весь процес спільного творення картин Євген документував на відео. Тож опісля змонтував відео, яке розповідає про героїв проекту і процес роботи над картинами.

_MG_6690

“В жодному разі це не смішне відео, я не хотів “підстібати” людей, які є там, – пояснює Євген. –  Мене завжди цікавили люди з периферії, закинуті будинки. Цікаво було показати ще один бік міста, людей, які живуть інакше.”

_MG_6684

_MG_6692 _MG_6696 _MG_6698

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.