Люди

Який подарунок вибрати на новосілля?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Переїзд до нового житла завжди пов’язаний з клопотами. Але ці клопоти приємні, бо немає нічого кращого ніж облаштування власної оселі. Таку подію завжди хочеться відсвяткувати з родичами та друзями, зібравши усіх за святковим столом.

Якщо ж вас запросили на новосілля, то варто подбати про вибір подарунка. Інколи це питання стає цілою проблемою для тих, хто намагається вгодити друзям що переїхали до нової квартири.

Корисні поради, які допоможуть визначитись з подарунком на новосілля

Збираєтесь на новосілля і не знаєте з чого почати вибір подарунка? Кілька корисних допоможуть вам швидше визначитись.

  1. Для того щоб підібрати потрібну і дійсно корисну річ та купити подарунок на новосілля яким будуть користуватись, постарайтеся дізнатися про те, які предмети побуту уже є в новій оселі і яких ще немає.
  2. Якщо не хочете помилитись бажано вибирати практичний подарунок. Дуже добре, якщо ця річ стане в пригоді для всіх членів сім’ї.
  3. Якщо ви обираєте між практичним предметом побуту і декоративним елементом то краще зупинити вибір на першому варіанті. Смаки у всіх різні, і вони можуть не збігатися.
  4. Не варто дарувати кімнатні рослини й тварин. По-перше, ви не знаєте чи господарі люблять живність. А навіть якщо і люблять то можуть бути не готові до такої несподіванки. Тому краще не ризикувати.
  5. Коли є така можливість, варто порадитися з власниками нового житла стосовно майбутнього подарунка. Звісно сюрпризу вже не буде. Та ви будете впевнені що подарунок людям знадобиться і не буде припадати пилом в шафі.

Декілька ідей для подарунків, які допоможуть вам стати бажаним гостем:

  1. Набір кухонного приладдя. Такий подарунок буде актуальним в будь-який час, адже кухня є у всіх. Це може бути набір посуду, спеції, кухонні дощечки, фартух, або навіть таця. Усі ці речі можна знайти на сайті магазину «СуперПуперс».
  2. Постільна білизна. Як показує практика, постільної білизни не буває забагато. Тому черговий набір красивої постільної білизни точно знадобиться вашим друзям.
  3. Подарунковий сертифікат. Ідеальний подарунок для тих, хто не знає що обрати. Це може бути сертифікат у клінінгову компанію, або навіть в магазин декору.
  4. Халати. На перший погляд такий подарунок здається банальним. Але якщо прикрасити халати іменною вишивкою яку ви зробите на замовлення то друзям це неодмінно сподобається.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.