Люди

Яку подію українці вважають найбільш обнадійливою за рік війни – опитування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Найрадіснішими та обнадійливими подіями за час війни українці вважають звільнення окупованих Херсонщини, Херсона (19%), Харківщини (9%). Також 14 % відзначили допомогу іноземних партнерів грошима та зброєю, пише УП.  Про це свідчать результати дослідження, проведеного 17-20 лютого 2023 року компанією Gradus Research. 

Для українців найстрашнішою подією після повномасштабного вторгнення росії став ракетний обстріл міст (17%).

Також це вбивства та знущання з цивільного населення (12%) та перший день війни (11%), коли нова реальність стала незворотною та очевидною.

72% учасників опитування вважають, що найскладніші випробування в нас ще попереду або вже відбуваються. На думку 68% –  країна стане сильнішою після війни.

За результатами цього опитування, 82%  – впевнені у перемозі України. 41% опитаних вважатимуть перемогою України повернення Криму.

Також українці вірять, що її ознаками буде визволення всієї території, падіння путінського режиму і трибунал чи смерть Путіна. Також це буде капітуляція росії чи виплати репарацій рф.

Опитування провели методом самозаповнення анкети в мобільному додатку. Воно відображає структуру населення міст розміром понад 50 тисяч жителів віком 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту і регіону. У опитуванні взяло участь 1151 респондент.

Читайте: «Діти навіть не плакали». Начальниця поїзда Галина Соловей про перші евакуаційні рейси (ФОТО, ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.