Люди

Як зберегти продукти в умовах вимкнення електроенергії?

Google+PinterestLinkedInTumblr

У деяких регіонах зберігається стійкий дефіцит електропостачання, тому заощадливі господині не поспішають купувати величезні порції м’яса або продуктів, які швидко псуються. Якщо мова йде про стабілізаційні відключення на 4 години, то їжа чудово зберігається у холодильнику через герметичність камер. Це пов’язано з тим, що камери закриваються щільними дверцятами, тому всередині зберігається постійна температура. Щоб її не підвищувати, якомога рідше відчиняйте дверцята.

Як зберегти продукти новини Івано-Франківська фокстрот

Принципи збереження продуктів без холодильника

Якщо світло вимкнули надовго, то існує декілька методик зберегти продукти:

  • Варто скористатися сумками холодильниками, які пропонує інтернет магазин Foxtrot у Львові. В асортименті представлена величезна кількість моделей, які працюють завдяки використанню акумуляторів холоду. Вони можуть являти собою міцний ящик, виготовлений з пластику.
  • Він містить внутрішню та зовнішню поверхню, між якими знаходиться повітряний простір, що самовільно перешкоджає нагріванню продуктів та проникненню теплого повітря в середину.
  • Якщо на вулиці досить холодно, можна винести їжу на балкон, або розмістити контейнери за вікном, якщо дозволяє розмір підвіконня.

Якщо ви придбали величезну кількість м’яса, варто приготувати з нього тушонку або напівфабрикати. Для цього використовують метод сушіння або в’ялення. Також можна засолити шматки м’яса або зварити страву з крупою, отримавши повноцінну їжу, яку можна вживати на обід.

Як обрати сумку-холодильник?

Якщо світло виключають надовго або ви плануєте подорожувати, найкращим вибором стане придбання авто холодильника. Це контейнер з ручкою, виготовлений з пластику, який живиться з використанням автомобільного прикурювача. Споживання електроенергії складає 12В.

Моделі, які виготовлені з текстилю, це не найкращий варіант, адже вони погано утримують холод всередині навіть, якщо використати декілька акумуляторів холоду. Тому оптимальний варіант це пристрої з пластику, які містять всередині декілька шарів теплоізоляційних матеріалів. Вони герметично закриваються та не пропускають тепло всередину. Це пов’язано з тим, що текстильні сумки холодильники мають слабкі місця у районах, де вшивається блискавка.

Використовуючи пластикову сумку-холодильник, можна зберегти холодними продукти навіть в умовах спеки протягом двох діб. Всередині таких сумок зазвичай міститься ізоляція з пінопласту або поліпропілену. Сумки забезпечують чудові результати та не пропускають тепло всередину. Крім того, об’єм таких сумок може сягати 50 літрів.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.