Люди

Як вибрати якісний інфрачервоний термометр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інфрачервоні термометри – медтехніка, призначена для вимірювання температури тіла. Відмітна особливість – всі вимірювання проводяться дистанційно без прямого контакту з тілом. Підібрати термометри можна за посиланням https://ortosalon.ua/ua/infrakrasnyie-termometryi/.

Медтехніка затребувана у батьків маленьких дітей. З виміром температури у дітей можуть виникнути ті чи інші складності – вкрай небезпечно давати дитині звичайний ртутний термометр, так як він може пошкодитися в будь-який момент.

Безконтактні термометри дозволяють вимірювати температуру швидко і дистанційно. Сучасні моделі також допоможуть виміряти температуру води, суміші для годування, молока та ін. Щоб підібраний інфрачервоний термометр повністю справлявся з покладеними на нього завданнями, необхідно дотримуватися ряду критеріїв при виборі.

Точність вимірювань

Людське тіло виділяє теплове випромінювання в постійному режимі, основна функція інфрачервоного термометра – вловлювати це випромінювання і відображати дані про температуру на екрані в зрозумілому для людини вигляді. Навіть багатофункціональний прилад не здатний вимірювати дані без похибок.

Мінімальна похибка вимірювань у звичайного ртутного термометра. Останнім часом все більше людей відмовляються від використання приладу, незважаючи на його точність, через небезпеку ртуті, що міститься в складі.

Безконтактний градусник має похибку:

 • Від 0,1 – 0,3 градусів. Стандартне відхилення для переважної кількості пірометрів інфрачервоного типу. Якщо в інструкції вказано дане відхилення – перед вами якісний прилад;
 • Від 0,3 до 0,4. Вимірювання з таким відхиленням показують термометри середньої якості, також похибка виникає при порушенні основних правил вимірювання;
 • Від 0,4 до 0,5. Така похибка – звичайне явище для дешевих і неякісних приладів.

Дотримуйтесь правил експлуатації, зазначені в інструкції до приладу. Навіть найточніше обладнання буде показувати недостовірні дані при неправильному вимірі.

Виробник

У магазинах і на сайті Медтехніка Ортосалон представлено обладнання українського та європейського виробництва. Ми співпрацюємо з такими брендами – Arhimed, Berrcom, Ecomed, Heaco, Longevita, Omron, Oromed, Vega. Виробники використовують тільки якісні і гіпоалергенні матеріали при виробництві медтехніки, усі товари проходять обов’язкову сертифікацію.

При виборі термометра звертайте увагу, яку гарантію на прилад дає виробник. Більшість виробників гарантує, що пристрій прослужить без збоїв і поломок протягом 2-3 років. Якщо виробник не дає гарантії на прилад – якість під сумнівом.

Вартість

Медичні інфрачервоні термометри коштують дорожче, ніж електронні та звичайні ртутні пристрої. Чим точніше і функціональніше прилад перед вами, тим вищою буде його вартість.

Висока ціна цілком виправдовується перевагами, які має пристрій:

 • Заміри температури тіла протягом кількох секунд;
 • Висока гігієнічність за рахунок не прямого контакту зі шкірою;
 • Універсальність. Застосовується не тільки для контролю температури тіла, дозволяє також вимірювати температуру молока і суміші для годування, їжі, води та ін .;
 • Ергономічність. Інфрачервоні термометри мають форму невеликого пістолета, вони зручно сидять в руці;
 • Виготовлені без небезпечного скла в складі і токсичної ртуті.

Додатковий функціонал

На ринку існує велика кількість моделей безконтактних термометрів. Багато приладів, крім стандартного вимірювання температури, володіють ще рядом зручних додаткових функцій:

 • Збереження результатів вимірювань в пам’яті. Можна проводити статистику по динаміці температури у хворого;
 • Колірна індикація. Залежно від температури екран може фарбуватися в зелений, жовтий і червоний колір, даючи можливість визначити результат навіть при поганому освітленні або при проблемах із зором;
 • Звуковий сигнал сповістить, коли вимір завершено;
 • У деяких моделях можна відключати звук і підсвічування, щоб не лякати новонародженого під час вимірювань;
 • Автоматичне відключення для економії заряду батареї.

Де купити безконтактні інфрачервоні термометри

Підібрати і замовити пірометр для будинку в Україні ви можете в мережі салонів Медтехніка Ортосалон. Ми продаємо тільки перевірену і сертифіковану медтехніку від перевірених виробників.

Для зручності покупців працює функціональний інтернет-магазин. До переваг покупки товарів на ortosalon.ua можна віднести:

 • Вигідні ціни без накрутки;
 • Доставка по Україні протягом 1-2 днів з моменту оформлення замовлення;
 • Порівняння товарів між собою;
 • Сортування медтехніки з тих чи інших параметрах.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні