Майже кожна брендова туш з мікроскопічними волокнами обіцяє нам ефект накладних вій. Але що робити, коли хочеться, щоб свої вії були довгими та об’ємними навіть без макіяжу? Домогтися цього можна лише за місяць. Але доведеться запастися терпінням, переглянути раціон та звички і купити ефективний засіб, це може бути натуральне масло або сироватка для вій.
Аналізуємо звички: робота над помилками
Комусь пощастило мати густі вії від природи. Проте генетика – лише частка успіху, величезне значення має харчування та грамотний догляд. На що звернути увагу:
- харчування. Вії (як і волосся) складаються з кератину, це білок. Якщо не забезпечувати ним організм, буде дефіцит “будівельного матеріалу”. Крім цього, потрібні вітаміни А і групи В, а також ненасичені жири. Корисні для вій продукті: оливкова олія, горіхи, риба та морепродукти, авокадо, банани, морква, гарбуз, паростки пшениці, шпинат. Ще один важливий момент – пити достатньо чистої води. Змінивши харчові звички та обмеживши себе у фастфуді, помітите, що за місяць стан вій значно покращиться;
- догляд. Найчастіша помилка – знімати макіяж поспіхом. Якщо з усієї сили терти очі ватними дисками, у вій не залишиться жодного шансу стати довгими та густими. Змочуйте ватні диски у міцелярній воді або іншому засобі для зняття макіяжу, прикладайте їх до очей и тримайте так 30 секунд, щоб косметика встигла розчинитися. Потім обережно зніміть туш, рухаючись у напрямку росту вій. Не зловживайте щипчиками для підкручування вій та намагайтеся не спати обличчям у подушку, це посилює ламкість волосків.
Наступним кроком обираємо допоміжні засоби.
Масло або сироватка: що краще
Для регулярного догляду за віями у домашніх умовах можна використовувати домашні рецепти або професійні засоби. Останні найефективніші, тому почнемо саме з них.
- Сироватка для росту вій містить комплекс активних речовин, який отримати у домашніх умовах просто неможливо. Наприклад, у складі засобу Magic Long Eyelash від Lambre 12 активних компонентів, у т.ч. вітаміни (A, E, F, P, B6), пептиди, алантоїн, біотин, пантенол, протеїни шовку та біматопрост. За 15 днів використання вії зміцнюються, за місяць щоденного догляду стають довшими та майже вдвічі густішими.
- Олії. Такі рецепти обійдуться дешевше. Можна використовувати оливкову, рицинову, мигдальну, обліпихову, касторову. Олія не “розбудить” сплячі цибулини вій, як це зробить сироватка Ламбре або інша професійна формула, а лише зміцнить їх. Для кращого ефекту олії можна міксувати та збагачувати суміш рідкими вітамінами з ампул.
Переваги сироватки не лише у збалансованій та насиченій формулі, але й у тому, що її не доведеться змивати, на відміну від олії. Щоб посилити дію б’юті-продукту, при нанесенні робіть щіточкою легкий масаж біля коренів вій. Це покращить кровообіг та допоможе активним речовинам дістатися до пункту призначення.
Comments are closed.