Люди

Як вчорашній школяр став досвідченим гірським піхотинцем коломийської “десятки”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вісімнадцятирічного вояка старші друзі назвали «Малиш», і відтоді за ним це псевдо закріпилось. Звісно, що то вже не той юнак, котрий прийшов у підрозділ одразу після навчання у професійному ліцеї.

За три роки Дмитро опанував все озброєння гірсько-штурмової роти. Тепер він командує відділенням і бойовою машиною піхоти. Юнак пройшов підготовку в навчальному центрі, і після ротації планує навчатись на курсах лідерства та стати сержантом, пише Armyinform.

“Я спостерігаю, як зі звичайного юнака Дмитро став вже досвідченим воїном, а тепер ще й гарним молодшим командиром, — ділиться командир роти старший лейтенант Сергій. — Йому все цікаво, все хоче особисто вивчити. Що не зрозуміло — уточнює у більш досвідчених”.

У підпорядкуванні Дмитра є вдвічі старші воїни, але  вони цінують його за надійність, оптимізм, веселий життєрадісний характер, бажання навчатись і розвиватись. Від хлопця віє впевненим спокоєм та позитивом.

“Дмитро молодий, але надійний, він точно не підведе, добре орієнтується і знаходить вихід у критичній ситуації. Це ми неодноразово спостерігали і тут під Шумами, і в районі Маріуполя, — каже про свого побратима досвідчений гірський піхотинець Сергій, який на війні з перших днів”.

Під Маріуполем Дмитро здобув перший бойовий досвід. А тепер на позиціях під Горлівкою зі своїм підрозділом пережив і втрату товаришів.

“Надзвичайно важко, коли гинуть твої друзі — молоді, повні сил і планів на майбутнє. Але ми всі знали, на що йдемо”, — говорить Дмитро.

Він виріс на цій страшній війні — вчорашній школяр, а нині вже досвідчений гірський піхотинець, веселий і життєрадісний, позитивний і цілеспрямований, дорослий не по роках! Дмитро обрав шлях професійного захисника своєї країни і йде ним.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.