Люди Фото

Як в Івано-Франківську священики у футбол грали (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 28 вересня, в Івано-Франківську відбувся ІІ міжєпархіальний турнір з міні футболу між священиками та дияконами УГКЦ на честь бл. о. Омеляна Ковча, повідомляє прес-служба Івано-Франківської Архієпархії.
Турнір, участь у якому взяли шість команд, проходив на футбольному полі спортивного комплексу на вулиці Мазепи. Ініціював та організував змагання відділ душпастирства спорту УГКЦ, який діє при Патріаршій комісії у справах мирян.
Розпочався турнір спільною молитвою, після якої відбулися футбольні баталії. Учасниками заходу були команди священиків та дияконів із Львівської, Івано-Франківської та Тернопільсько-Зборівської архієпархій, Стрийської та Коломийської єпархій, а також з Луцького екзархату.
Турнір проходив за круговою схемою – усі команди-учасники зіграли між собою по одній грі, тривалість якої – 2 тайми по 10 хвилин.
У напруженій боротьбі заслужену перемогу здобули священики зі Стрийської єпархії. Господарі вибороли ІІ місце – Івано-Франківська архієпархія, ІІІ місце посіла Львівська архієпархія.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.