Люди

Як уберегти виноград від шкідників та хвороб?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Що може бути краще, ніж соковиті стиглі грона винограду? Такий виноград стає справжньою гордістю для кожного садівника. Але, на жаль, не завжди вдається отримати такий бажаний урожай. Іноді, неправильний захист винограду від хвороботворних мікроорганізмів стає причиною хвороб винограду. Давайте поговоримо про основні ознаки захворювань, які можуть нашкодити винограду, і дізнаємося як потрібно його обробляти.

Шляхи поширення хвороб винограду

Існують певні захворювання винограду, які можуть передаватися через садовий інструмент, розноситися комахами, або навіть за вітром. Йдеться про грибкові, бактеріальні і вірусні захворюваннях винограду. Якщо ви хочете мати здоровий урожай, то потрібно вміти розпізнавати можливі хвороби заздалегідь. Все про виноград і іншу цікаву інформацію щодо захисту рослин від шкідників можна прочитати на сайті apteka-sadivnyka.ua.

Основні види захворювань

Одна з хвороб, з якою часто стикаються багато садівників – мілдью, тобто пероноспороз. Вона поширюється з шкідниками і вітром. На молодому листі винограду з’являються світлі плями, які згодом стають прозорими, що пізніше перетворюється в білий пух.

Ще однією досить поширеною хворобою винограду вважається оїдіуму. Якщо ви помітили, що молоді пагони винограду ростуть повільно, а потім стають кучерявими і покриваються біло-сірим пилом, найімовірніше виноград вражений цим захворюванням.

Не менш поширеною хворобою винограду вважається краснуха. Вона поширюється через грибок, який згодом руйнує судинну систему листя. До характерних ознак краснухи можна віднести червоні плями на листі.

Як захистити виноград від хвороб?

Для того, щоб захистити виноградники від хвороб, потрібно здійснювати обприскування молодих плодоносних насаджень. Для обприскування потрібно використовувати такі системні препарати, які зможуть забезпечити гарантований захист всіх рослин. Необхідно дотримуватися спеціальної обробки, і тоді саджанці будуть захищені при різних погодних умовах і неодмінно порадують вас смачними соковитими плодами.

Крім корисної інформації аптека садовода пропонує придбати актуальні препарати для захисту від шкідників.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.