Люди

Як розрізати лист гіпсокартону

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як правильно порізати листи гіпсокартону? Цей поширений матеріал відрізняється правильними параметрами, які ідеально підходять для роботи з рівними поверхнями. Оскільки стіни вкрай рідко відповідають заданим вимогам гіпсокартон потребує підрізування в кожному окремому випадку, щоб укласти листи з мінімальним зазором.

Щоб правильно розрізати матеріал і знайти кращі варіанти дотику, слід запам’ятати такі правила:

  • Насамперед треба прикласти лист до поверхні і подивитися, які зазори різного виду знаходяться між стіною і листом.
  • Коли візуально визначено найбільший зазор, треба підготувати загострений з одного боку дерев’яний брусок.
  • Брусок прикладаємо загостреним кінцем до поверхні стіни. Зараз він виконує функцію зворотного боку олівця. Сам олівець ставимо на тупу частини бруска і направляємо в сторону гіпсокартону, поступово рухаючи його по стіні. Таким чином, на поверхні матеріалу утворюється чіткий слід графіту.
  • В результаті треба просто прибрати лист і ножівкою відрізати зайву частину, яка буде обмежена лінією, прокресленою олівцем.
  • Для перевірки якості виконаної процедури потрібно приставити лист матеріалу до поверхні і переконатися, наскільки добре він прилягає.

На сайті виробника гіпсокартону компанії Siniat можна знайти більше професійної інформації про роботу з гіпсокартоном. На сайті siniat.ua ви дізнаєтеся про особливості гіпсокартону, його фарбування, монтаж гіпсокартонних конструкцій. Використовуючи калькулятор, ви зможете розрахувати витрати матеріалів, необхідних для виконання певних робіт.

Порада

Існує ще один варіант розрізання листів гіпсокартону. Якщо буде потрібно утворити кути, треба скористатися спеціальним ножем для гіпсокартону, надрізати полотно в певному місці і точним рухом смикнути один край тому. Основним покриттям поверхні гіпсокартону є папір, який слід обрізати з іншого боку листа.

Втім, найпростішим способом є пророблення рівних розрізів безпосередньо на місці. Можна закріпити гіпсокартон на стіни і акуратно вирізати необхідний отвір. При роботі з листами гіпсокартону потрібні деякі навички, які можна придбати в процесі поводження з цим матеріалом. Згодом вони ще знадобляться.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.