Люди

Як правильно обрати кондиціонер для квартири?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Розумний вибір кондиціонерів, це запорука вашого комфорта в жаркий період року. Кліматичне обладнання, яке раптово виходить з ладу, це серйозна та дороговартісна проблема, яку можливо запобігти, якщо правильно вибрати параметри, кваліфіковано виповнити монтаж, своєчасно проводити техобслуговування і дотримуватись правил експлуатації. Вибір дешевої моделі кондиціонера не завжди виправданий, тому що ціна ремонту може коштувати більше ніж у дорогої моделі. На сайті https://www.bnclimate.com є великий вибір різних моделей.

На даний час існують різноманітні кондиціонери, а як обрати серед них найкращий, це питання хвилює багатьох людей? Самий важливий критерій, якій варто врахувати при виборі, це площа приміщення. Відповідно, чим вона більша, тим потужніше потрібен кондиціонер. Для кожного приміщення потужність розраховується індивідуально, враховуючи такі показники загальної потужності від усіх джерел тепла: освітлення, прямі сонячні промені, електрообладнання.

Для невеликих кімнат площею до 30 м² використовуються наступні моделі:

  • Мобільні. Моноблок на колесах, яких не потребує монтажа. Включається в розетку та ставиться у будь якому зручному місці, яке при бажанні можливо змінювати. Конструкція мобільного кондиционера враховує наявність воздуховода, який з’єднується з віконним отвором.  Недоліки: висока ціна, а потужність невелика, також потрібно періодично зливати конденсат, що дуже незручно в нічний час. Мобільні кондиціонери працюють нестабільно, їх праця може порушуватися протягами, які повертають тепла повітря назад в приміщення.

  • Спліт-система, це сучасний кондиціонер з мінімальною шумністю, який складається з зовнішнього і внутрішнього блока. Зазвичай він має систему очищення повітря, може працювати на обігрів приміщення, також має ряд автоматичних режимів.

  • Мобільні пільгові кондиціонери не потребують монтаж, це ідеальний варіант для офісів і квартир.

Для багатокімнатних квартир:

  • Мульти-спліт-система. Має в комплекті один зовнішній блок і декілька внутрішніх. Внутрішні блоки мають окреме налаштування для кожної кімнати, але при цьому вони працюють або на охолодження або на обігрів.

  • Спліт-системи, бувають настінні та канальні. Настінні системи мають повітряні фільтри та систему регулювання повітряного потока. Канальна система розрахована на прихований монтаж.

Вибираючи кондиціонер, врахойте, що якість це найголовніший показник, адже ця покупка робиться на тривалий термін.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.