Люди

Як правильно доглядати за шкірою обличчя?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наша краса залежить від багатьох факторів. Якщо людина відчуває в середині себе цілковиту гармонію, то й вираз її обличчя буде відповідним. Окрім настрою, загальний стан людини багато в чому визначає самопочуття та здоров’я організму. Одним із ключових показників стану здоров’я є шкіра, яку можна порівняти з чистим аркушем паперу. Усе, що ми споживаємо, наш спосіб життя та навіть наш настрій проявляється на шкірі обличчя у вигляді малюнків (різних висипів, вугрів тощо). Також з часом кожна людина зустрінеться з проблемою віку, що також буде досить яскраво виділено на шкірі обличчя у вигляді зморшок. Зупинити такий процес повністю неможливо, але його можна значно скоротити. Правильний догляд за обличчям – це запорука гарного вигляду без вікових ознак протягом довгого часу. На сайті https://www.amrita.ua/catalog/uhod-za-licom/ можна придбати якісну косметику для догляду за обличчям. Наша шкіра заслуговую окремої уваги. Щоб обрати правильний комплекс засобів та процедур, необхідно правильно визначити свій тип шкіри. Загальна їх класифікація поділяється на 4 типи:

1. Нормальна.

2. Комбінована.

3. Суха.

4. Жирна.

Якщо самостійно важко визначити тип шкіри, завжди можна звернутись за допомогою до кваліфікованого спеціаліста. Але, у будь-якому разі, загальна програма догляду за будь-яким типом шкіри складається з трьох етапів: очищення, тонізації та живлення.

Як обрати засіб по догляду за шкірою?

Зазвичай дівчата намагаються самостійно обрати для себе комплекс процедур по догляду за шкірою. Якщо самостійно визначити тип шкіри ще можна, то визначити причини наявності проблем зі шкірою важко. Наприклад, більшість дівчат, що мають суху шкіру, застосовують жирний крем для обличчя. Але, варто розуміти, що суха шкіра може стати такою через зниження активності сальних залоз чи через порушення цілісності епідермального бар’єру. У другому випадку застосування занадто жирного крему може погіршити стан шкіри. Занадто жирний крем може створювати плівку на поверхні шкіри, котра заважатиме її нормальному диханню та обміну речовинами. Щоб в загальному зрозуміти, як саме доглядати за шкірою, варто розглянути приклад з нормальною шкірою. Для неї необхідно застосовувати засоби для зняття макіяжу без антисептичних речовин. Також варто відмовитись від засобів зі спиртом у своєму складі та використовувати денний зволожуючий крем з сонцезахисними фільтрами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.