Люди

Як обрати дитяче ліжко?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міцний сон для дитини – це запорука її гарного самопочуття і здоров’я. Коли в дитинстві скелет людини тільки формується, досить важливо спати на ортопедичному зручному матраці, котрий матиме позитивний вплив на скелет. Також, якщо дитина спатиме в зручному ліжку, то батьки зможуть забезпечити собі і їй спокійний сон. Щоб обрати чудове ліжко для дитини, необхідно взяти до уваги такі параметри:

1. Вік дитини.

2. Зріст та вага.

3. Місце, де буде розташоване ліжко.

Якщо дитина досить маленька, зверніть увагу на її рухливість під час сну. Можливо, для неї знадобиться монтувати додаткові бортики. Для немовлят існує три типи ліжок. Якщо дитина може спати тільки з мамою, то існують приставні ліжка, котрі фіксують біла батьківського. Манежі – це універсальний тип ліжка, котрий можна застосовувати як місце для сну чи гри. Люльки – це ідеальний варіант ліжка для малюка, якому ще не виповнилось й декількох місяців. Таке ліжко слід замінити в той момент, коли малюк почне ходити. Чудові і зручні ліжка можна придбати на сайті https://matrason.ua/krovati/detskie160519180549/. В цьому магазині є чудовий вибір ліжок для дітей будь-якого віку. Для малят, які не пішли в школу, оптимальним варіантом буде ліжко-горище. Внизу ліжка створена зона для ігор, а згори розміщена спальна зона. Досить популярними серед батьків є ліжка-крісла, котрі у складеному стані не займають багато місця у кімнаті.

 

Розміри і матеріали для ліжка

Матеріали для виготовлення ліжка можуть використовувати різноманітні. Найпопулярнішими з них є дерево і метал. Вони стануть чудовим варіантом для батьків, у котрих діти полюбляють активні ігри. Ліжка, котрі виготовлені з ДСП мають значно меншу вартість.

Купуючи ліжко, треба брати до уваги те, що діти досить швидко ростуть і розвиваються. Для немовлят можна підбирати ліжка розміром 60 на 120 см. Висота захисних бортиків має бути не більшою за 95 см. Дитячі ліжка для віку після 3 років мають бути за розміром більшим ніж 60 на 140 см.

Для дітей, котрі навчаються в школі, оптимальним варіантом стане ліжко, розміром 80 на 160 см. Для дітей підлітків необхідно підбирати ліжко розміром більшим за 90 на 180 см.

Правильно підібране ліжко дозволить забезпечити комфортний відпочинок вашій дитині. Також його необхідно обирати з урахуваннями розмірів кімнати, щоб воно не займало безліч вільного простору. Залишайте дітям в кімнаті місце для ігор.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.