Люди Розваги Світ Фото

Як франківська «Пенсія» горланила у Татарові разом з бійцями АТО (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківський пост-панковий гурт «Пенсія» під орудою художника та музиканта Яреми Стецика відвідав бійців АТО, які саме перебувають на реабілітації в селі Татарів, що неподалік Яремче.

DSC_1324

Це вже вдруге музичний гурт відвідує бійців, адже їхня музика, за словами Яреми Стецика – це також свого роду терапія.

DSC_1304

Реабілітацію для бійців АТО організував БФ «Франківський опір». Це вже п’ятий заїзд. Сьогодні в Татарові на відпочинку перебуває близько 20 бійців з різних куточків України. За словами організаторів, у них налагоджені зв’язки зі всіма волонтерами по Україні, які й направляють бійців на Франківщину. Серед них ті, хто був поранений та побував у найгарячіших точках на передовій.

DSC_1317

«Прийшовши з війни хлопці стикнулися з великими труднощами, з документами, державними установами, де їм випили всю кров, – говорить організатор та волонтер Олена Рожнова. – Вони почали затинатися на такому слові, як патріотизм, доброволець. Вони соромляться того всього. В першу чергу ми їм хочемо показати, що Україна не байдужа. По-друге гори – вони є таким серйозним терапевном. Тут хлопці забувають про негаразди, у них з’являється позитивне мислення, вони спілкуються між собою, підтримують один одного».

DSC_1290

У Татарові для бійців влаштовують екскурсії, походи в гори, на полонини. Також з ними працюють психологи та масажисти.

DSC_1307

Як частину реабілітації організатори запросили і франківський гурт «Пенсія». Вже після першої пісні, бійці діставали пісенники та співали разом з «пенсіонерами». Пісні «Де ти, мила моя», «Многая літа» та композиція про «Сі-Сі Кейч» дуже полюбилася воїнам.

DSC_1318 DSC_1311 DSC_1302 DSC_1299 DSC_1326 DSC_1314 DSC_1313 DSC_1312

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: