Люди

Як доглядати за зачіскою в домашніх умовах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Модні чоловічі стрижки вимагають різного ставлення до себе. Одні допускають відсутність укладання, а за іншими потрібно ретельно доглядати. Проте у будь-якому випадку для кожної зачіски потрібен домашній догляд. До базового набору входять:

  • шампунь;
  • бальзам або кондиціонер;
  • укладальні засоби.

Усе це варто підбирати під свій тип шкіри голови та поточні потреби. Ви напевне чули, що є жирне та сухе волосся. Але потрібно звертати увагу ще й на шкіру голови. Вона теж може бути:

  • жирною;
  • сухою;
  • нормальною.

І з нею потрібно працювати на етапі підбору шампуню і миття голови.

Компанія 365 Studio пропонує чоловічі стрижки в салоні (https://www.365studio.ua/ru/muzhskie-strizhki-kiev/) та підстригання бороди у Києві (https://www.365studio.ua/ru/strizhka-borody-i-usov-kiev/).

Як вибрати шампунь

Для початку слід визначити свій тип шкіри голови. Найпростіше це зробити, звернувши увагу на те, як швидко забруднюється волосся. Якщо ваша зачіска виглядає «жирнувато» вже на наступний день або через день після миття, скоріше за все, у вас жирна шкіра. Якщо ваше волосся протягом тижня виглядає так, ніби ви щойно вийшли з душу, то у вас суха шкіра голови. Ну а якщо десь посередині, то нормальна.

Після того, як ви визначилися з типом шкіри, шукайте відповідний шампунь. Якщо при цьому у вас лупа, то шукайте з позначкою «від лупи». Але краще буде відвідати лікаря. Лупа — це не просто неприємний косметичний дефект, вона може говорити про серйозні порушення в роботі організму.

Шампунь найкраще вибирати з професійних марок, які можна знайти в інтернет-магазинах. У звичайному супермаркеті можна зустріти так званий «мас-маркет». Такі шампуні вашому волоссю не зашкодять, але й особливого ефекту від них очікувати не варто. Намагайся уникати шампунів «2 в 1». Вони вже мають кондиціонуючі речовини, які приємні для волосся, але можуть негативно впливати на шкіру голови, особливо жирну. Якщо вам потрібен бальзам для волосся, то ліпше взяти окремий.

Наносити шампунь потрібно тільки на шкіру голови. Якщо ви маєте довге волосся, то не обов’язково намилювати його по усій довжині, вистачить піни, яка промиє зачіску при змиванні шампуню. Це варто робити, щоб не пересушити волосся.

Чи потрібен кондиціонер

Бальзами та кондиціонери потрібні для того, щоб:

  • розплутати волосся;
  • зробити його м’яким і блискучим.

Якщо ви маєте суперкоротку стрижку, то можна обійтися без бальзаму, але якщо волосся середньої довжини або довге, то краще все-таки ним скористатися.

Кондиціонер варто підбирати під тип волосся. Буває так, що шкіра голови жирна, а волосся — сухе. Якщо це ваш випадок, то беріть шампунь для жирного типу і бальзам — для сухого. Наносити цей засіб потрібно відразу після миття на вологе волосся.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.