Люди

Як безпечно відправляти подарунки поштою у святковий сезон та не розоритися

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Доставка подарунків у період свят може бути колосальним головним болем, не кажучи вже про головний біль у гаманці. Так як безпечно і з найменшими витратами відправити святкові посилки в залежності від ваших потреб.

Чи є якісь хитрощі, як відправити фруктовий кекс тітці Маші, набір LEGO маленькому Микиті, книги дядькові Толіку та важкий посуд мамі? Сперечаємося, є.

Наступні поради допоможуть вам безпечно та з найменшими витратами надіслати святкові посилки залежно від ваших потреб. І перше, що треба зробити, це не зволікати. Якщо ви відкладаєте відправку подарунків на останній момент, ви можете витратити набагато більше грошей на дорогі – і в багатьох випадках абсолютно запобіжні – перевезення. Особливо, якщо надсилаєте посилки до інших частин країни або за кордон.

Робіть покупки в інтернеті, одразу їх оплачуйте та вказуйте адресу одержувача не свою, а того, кому адресовано подарунок. Інтернет-магазини запакують і відправлять подарунки для вас, так що вам не доведеться турбуватися про це. Багато хто навіть запакує подарунки і дозволить вам включати персоналізовані нотатки та подарункові картки.

подарунки поштою новини Івано-Франківська

Виберіть правильне впакування. Якщо вам потрібно відправити подарунки самостійно, обов’язково запакуйте їх у міцні коробки з гофрованого картону. Перевірте дно коробки щодо обмежень за вагою. Не загортайте зовнішню коробку в будь-який папір; вона може відірватись, і ваш подарунок може бути втрачений або затриманий.

Загалом дуже важливо приділити особливу увагу підбору правильних пакувальних матеріалів для такого завдання. Не пошкодуйте грошей на упаковку, пухирчасту плівку та амортизуючі наповнювачі, особливо якщо ви відправляєте щось тендітне. Залиште достатньо місця між предметами в коробці та за потреби оберніть окремі предмети подвійним шаром упаковки.

Якщо ви відправляєте харчові продукти, враховуйте правила доставки продуктів, що швидко псуються. Надсилайте випічку, м’ясо, сири та фрукти ввечері перед завантаженням посилок для перевезення до сортувального центру та в ідеалі з доставкою наступного дня. Переконайтеся, що протягом кількох днів продукти можуть витримувати дуже високі або низькі температури. Це може вимагати використання пакетів із замороженим гелем. Адже не факт, що ваш одержувач забере посилку вчасно, і їй доведеться полежати на складі пошти день-другий.

Надсилайте дорогі прикраси та інші цінності з доставкою наступного дня у коробці розміром не менше 1 кг об’ємної ваги. Також обов’язково страхуйте товар. Якщо у вашій поштовій компанії є обмеження щодо суми страховки, спробуйте застрахувати товар через свою страхову компанію. Не прикріплюйте до зовнішнього боку коробки нічого, що могло б розкрити цінність предмета.

подарунки поштою новини Івано-Франківська

Знайте основні відмінності вартості доставки у різних поштових компаній. Ви також можете запитати у них про більш повільні та менш дорогі послуги доставки. Виходячи з отриманих даних, приймайте рішення, кому віддати перевагу. А ще краще скористайтеся чат-ботом Ask.Direct. З його допомогою ви можете поставити свої питання безпосередньо клієнтам компанії, які готові поділитися досвідом взаємодії з цією поштовою службою та відповісти на питання, навіть дуже специфічні. А головне, у зручному вам месенджері та в реальному часі. 🅰 Не читайте відгуки про «НОВА ПОШТА», спілкуйся з реальними клієнтами в 🅰Ask.Direct!

Переконайтеся, що ваші подарунки можуть бути надіслані обраною поштовою службою. Є ряд предметів, які можуть не прийняти до відправки деякі поштові служби, тому варто заздалегідь уточнити цю інформацію у компанії, що це не стало для вас неприємною несподіванкою. Так, деякі кур’єрські служби не дозволяють відправляти популярні подарункові товари, такі як рідини (включаючи спирт, парфуми, лак для нігтів), аерозолі (обережніше з подарунковими наборами туалетного приладдя), шоколад та кондитерські вироби, квіти та рослини.

Часто також існує список предметів з обмеженими умовами доставки. Такі предмети поштова служба може доставити, але у разі втрати чи пошкодження не надасть компенсації. До списку таких предметів зазвичай входять музичні інструменти, електричні предмети, такі як ноутбуки, планшети та смартфони, все, що містить скло, наприклад, прикраси та сонцезахисні окуляри. Якщо ви маєте намір відправити в подарунок один із вищезгаданих предметів, вибирайте компанію, яка доставляє все без обмежень. Зрозуміло, якщо це щось нелегальне чи заборонене.

Якщо ваше посилання відправляється за кордон, воно проходитиме митний контроль країни призначення. Якщо це не в межах ЄС, це означає, що ви повинні включити митну декларацію, яка включає таку інформацію, як вміст пакету, вартість вмісту та його характер (у цьому випадку подарунок). Важливо, щоб інформація була абсолютно точна, інакше помилки призведуть до затримок або повернення вашої посилки. Якщо боїтеся помилитись, довіряйте міжнародну доставку компаніям, які самі оформлюють усі документи та маркують міжнародні посилки.

Ну, і найголовніше, пам’ятайте про черги у пунктах видачі посилок у розпал святкового сезону. Напевно, багато хто хоче привітати близьких з інших міст і користується послугами поштових сервісів. Вибирайте ті, що забезпечують самообслуговування. Наприклад, доставляють посилки в поштомати, у тому числі одержувач може забрати їх самостійно скориставшись додатком. В Україні такий сервіс пропонує Нова Пошта. А щоб дізнатися відгуки про роботу компанії Нова пошта, скористайтесь сайтом ReviewAbout. Там ви знайдете багато чесних позитивних та негативних відгуків, добірки Stories клієнтів компаній, історій взаємодії, а також їх враження про неї: 0 негативних відгуків про Нова Пошта за вересень 2021 року

Зрозумійте, коли варто заплатити більше. Якщо ви зіткнулися зі стислими термінами або вам потрібно мати можливість відстежувати посилку, подумайте про те, щоб витратити більше на доставку через поштові компанії, які надають ці послуги. В Україні саме Нова пошта може стати оптимальним варіантом, якщо у вас немає часу чи бажання правильно пакувати подарунки; вони зроблять це вам на місці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.