Люди Світ

Я не хочу повертатися на вулицю. У Франківську активісти “Дому Сірка” просять підтримки у влади

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 26 липня, на площі перед Білою хатою волонтери «Дому Сірка» зібралися з мирною акцією «Геть руки від притулку Сірків». Причина – складна ситуація з притулком, який знаходиться у Загвізді.

Нині в притулку «Дому Сірка» у Загвізді живе 200 собак. Але днями волонтерів поставили перед фактом –територію потрібно звільнити. Власник землі, на якій знаходиться притулок, хоче продати її за 30 000 $. Тож волонтери прийшли просити підтримки у депутатів обласної ради і голови ОДА Олега Гончарука.

Якщо не буде реакції і допомоги від влади, з понеділка волонтери почнуть випускати по кілька собак, бо не мають куди з ними йти.

Нагадаємо, що раніше «Дім Сірка» отримав 0,4 га в Рибницькому лісництві під притулок для тварин на 20 років. Та досі переїхати не вдалося, адже, за словами волонтерів притулку, мешканці сусіднього Підлісся категорично проти такого сусідства.

«Ми не можемо заїхати в Рибне, де в нас є вже договір з лісгоспом, оскільки місцеві налаштовані вкрай ворожо!»,- скаржиться керівник «Дому Сірка» Наталя Когут.

За словами волонтерів, притулок активно розвивається – тут ставлять нові вольєри, реставрують старі. За минулий рік волонтери прилаштували більше 600 собак та котів.

Нагадаємо, у вівторок, 25 липня, міський голова Руслан Марцінків пообіцяв забезпечити «Дому Сірка» охорону в Рибному. Для цього направлять інспекторів «Муніципальної варти». Тож з понеділка волонтери планують почати переїзд. Але кажуть, що без підтримки депутатів буде складно дійти порозуміння з місцевими мешканцями.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.