Люди

Вже у жовтні у Франківському театрі покажуть довгоочікуваних «Оскара і рожеву пані». Всі гроші підуть хворим дітям.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже 7 жовтня в Франківському обласному музично-драматичному театрі відбудеться прем’єра вистави «Оскар і рожева пані», яка створена з ініціативи відомої актриси Ірми Вітовської.

«Друзi!!!!скоро будуть продавати квитки на “Оскар I рожева панi” . Всi кошти будуть витраченi на обладнання палiативних вiддiлень та виїзних бригад для таких дiток . Ми не можемо подовжити життя,але полегшити страждання повиннi!!!!! Якщо ми громадянське суспiльство, звiсно», -написала актриса у ФБ.

Виставі уже пророкують славу сенсації цьогорічного сезону.

12032230_1660848910822462_7013856206958270066_n

Нагадаємо «Оскар і Рожева Пані» (Oscar et la dame rose) – це тринадцять щемливих листів безнадійно хворого хлопчика Оскара до Бога. У своїх посланнях приречений малюк благає Всевишнього про милосердя, про радість хоча би в останні дні життя, про гармонію та любов у цілому світі. Посередником поміж Богом та людьми для Оскара стає дивовижна жінка. Колись вона виступала на цирковій арені у ролі боксера, тепер — сестра милосердя. Це і є Рожева Пані. Чуйна та духовна людина. Монологи Оскара, адресовані Богу, та діалоги Оскара з Рожевою Пані складають внутрішній сюжет емоційної та катарсисної книги Еріка-Емануеля Шмітта, яку сам автор визначив як роман. Твір вперше опубліковано 2002 року, і він відразу здобув мільйони шанувальників у світі. 2009-го книга видана українською мовою.

23 вересня 2015 року о 11.00 год, у залі Івано-Франківської ОДА відбудеться прес-конференція благодійного арт-проекту «Оскар і рожева пані».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.