Люди Фото

Випускний на руїнах. Франківський фотограф зробив альбом для школярів з Чернігова (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фото біля згорілого гіпермаркету “Епіцентр”, на руїнах будинку на вулиці Чорновола та біля згорілого гуртожитку в мікрорайоні Шерстянка.

Таку фотосесію на випускний альбом для чернігівських школярів організував фотограф з Івано-Франківська Станіслав Сеник. Не знаючи нікого в цьому місті, за допомогою соцмереж і товаришів знайшов у Чернігові три випускні класи, які погодилися на фотосесію, пише Суспільне.

Фотограф новини Івано-Франківська
Фото: Станіслав Сеник

У Чернігові я не знав жодну людину. Один клас я фотографував до війни, і це за Черніговом було, – каже фотограф. – Там нічого не відбувалось, і батьки не погодились на те, щоб діти приїхали у Чернігів для зйомки. Але на цьому я не зупинився. Я писав різним людям рандомно, пропонував всім, кого знав, кого не знав, рекламувати просив, і знайшлись три класи, які погодились. Ми з ними зробили зйомки. І кожен клас називав різні місця, вони так включилися в процес, адже я не знав ніяких локацій.

Катерина, одна з випускниць Чернігова з 12 школи. Вони з класом підтримали ідею фотографа і погодились на зйомку. Локацію обрали біля Епіцентру. Вони пропонували йому різні місця, але зупинились саме на згорілому гіпермаркеті.

Фотограф новини Івано-Франківська
Фото: Станіслав Сеник

У нас вкрали свято, вкрали дитинство. І ми хотіли показати світу, що життя продовжується, незалежно від умов, – каже Катерина.

Зараз випускники чекають на свій альбом, а фотограф вже робить зйомки у рідному Франківську. Репортажі Станіслава виставлялись у Парижі та Берліні, фото чернігівських випускників також планує долучити до нового проєкту.

Фотограф новини Івано-Франківська
Фото: Станіслав Сеник
Фотограф новини Івано-Франківська
Фото: Станіслав Сеник
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.