Люди

Винна без покарання – суд закрив справу Михайлової через закінчення термінів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 24 листопада, в Івано- Франківську продовжили слухати справу Тетяни Михайлової, яка на вулиці Крихівецький, будучи в стані алкогольного сп’яніння, збила трьох людей.

До теми: Тетяна Михайлова – людина тижня за версією «Репортера»

Михайлову також звинувачують у злісній непокорі поліції 23 липня 2017 року. Мова йде про той випадок, коли вона п’яною кидалася під автомобілі на вулиці Сахарова. Тоді на жінку було оформлено три адмінпротоколи – за ст. 173 (Дрібне хуліганство), ст. 178 (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) та ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) КУпАП.

Того ж дня вона напала на журналіста та побила медика швидкої допомоги.

До теми: Михайлова, яка кидалася під автівки у Франківську, в суді вимагає скасувати постанову про адмін правопорушення

Суддя на засіданні дослідив відеодокази – записи з відеореєстаторів патрульних, та направився до нарадчої кімнати для прийняття рішення.

Після повернення з нарадчої кімнати суддя Олег Лазарів зачитав ухвалу та визнав Михайлову винною за ст. 185 та 173 КУпАП. Суддя зазначив, що хоча Михайлова у суді своєї вини не визнала, її вина доводиться доказами.

До теми: Суд перевірить, чи справді лікується Михайлова, яка у Франківську п’яною збила трьох людей

Однак через закінчення термінів розгляду справи про адміністративне правопорушення справу закрили.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.