Люди

Види мамопластики та їх особливості

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мати ідеальну форму та розмір грудей – мрія кожної жінки. На жаль, не всі представниці прекрасної статі цілком задоволені тим, що дала їм природа. Або на рівень їхньої впевненості в собі впливають різні фактори:

 • наслідки вагітності та лактації;
 • вікові зміни;
 • травми або вимушені операції.

Під дією цих чинників груди жінки можуть змінюватись і допомогти у відновленні їх краси може естетична медицина, а саме мамопластика (пластики грудей), які можуть бути різних видів.

Професійні нюанси

Пластичний хірург в буквальному сенсі ліпить привабливу жіночу фігуру за допомогою надання форм та необхідних для цього розмірів жіночим принадам. Цілі пластики грудей, яких хоче досягнути жінка, яка прийшла до пластичного хірурга, можуть бути різними:

 • збільшення або зменшення розміру грудей;
 • усунення асиметрії;
 • підтяжка грудей;
 • зміна форми сосків та ареол.

Збільшення розміру грудей

Це найпоширеніший запит пацієнток при зверненні до лікаря. Воно може бути двох видів:

 • збільшення грудей за допомогою імплантів;
 • ліпофілінг.

Перший варіант проводиться за методикою ендопротезування. Разом з лікарем та за його рекомендаціями обирається потрібний розмір, форма, виробник імплантів, які до речі повинні мати сертифікати якості. Далі обирається їх розташування в організмі згідно показань:

 • під молочною залозою – не всім підходить, адже може відчуватись під шкірою;
 • під грудним м’язом великим;

У приватному медичному центрі в Івано-Франківську клініці Мед-Атлант виконують операцію по збільшенню грудей імплантами під дією загальної анестезії і після здачі всіх необхідних для цього аналізів.

Доступ до місця розташування імплантів може бути здійснений з зони під пахвами, під грудьми або за контурами ареоли.

Дуже велике значення для успіху маніпуляцій має стабільний емоційний та фізичний стан жінки, її довіра до лікаря, підбір якісних імплантів та професійність лікаря.

Другий варіант проводять за допомогою власних жирових тканин пацієнтки, які вживлюють в груди.

Підтяжка грудей

Найчастіше таку процедуру проводять жінки після лактації або ті, у кого груди опустились з віком. Це допомагає набути більшої впевненості в собі та отримати бажане естетичне задоволення. Одне втручання дозволяє скорегувати форму та розміри грудей, зменшити ареолу в діаметрі.

Зменшення розміру грудей

Таке втручання проводять переважно за медичними показаннями, наприклад, при болях в спині через великі груди. Зменшення розміру грудей може допомогти уникнути серйозних проблем з хребтом, попередити виникнення гриж та запальних процесів. Іноді процедура рекційної мамопластики дозволяє вирішити і питання психологічного характеру, оскільки жінка може комплексувати з цього приводу.

Корекція сосків та ареоли

Складна операція, для якої потрібен високий професіоналізм хірурга, тому що потрібно зберегти чутливість в цій зоні і виправити небажані розміри чи форму. Для цього використовують мікрохірургічні методи, щоб уникнути слідів та шрамів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.