Люди

Вибір фурнітури для душової кабіни

Google+PinterestLinkedInTumblr

Душова кабіна – закритий простір для прийому водних процедур. Складається з піддону, дверей, сантехнічних приладів та різних поличок з кріпленнями. Такі конструкції встановлюються як доповнення до ванни або основне місце для купання там, де не вистачає вільного простору. Для комфорту кожного члена сім’ї слід вибирати моделі з максимальною комплектацією.

Без фурнітури жодна душова кабіна не може нормально працювати. При покупці комплектуючих необхідно керуватися типом конструкції. Кабінки бувають моноблочні, збірні та обмежені. Перші – це майже повністю готові бокси, що просто підключаються до водопроводу. Збірні складають дома установки, а обмежені робляться як куточка без стелі.

Яку фурнітуру вибрати

Від цих дрібних деталей залежать якість, комфортність та довговічність душової кабіни. Кількість комплектуючих впливає модель. У економічних та простих їх менше, а у дорогих суперсучасних більше.

Широкий асортимент фурнітури представлений на сайті “Кронас“. Серед варіантів є обов’язкові для будь-якої душової кабіни. Це:

ролики. Забезпечують рухливість та герметичність конструкції. Завдяки їм функціонує механізм відчинення дверей. Робляться із пластику та металу. Для тривалої експлуатації ролики потрібно періодично чистити від нальоту та бруду. Постійно витримують інтенсивні навантаження;

ущільнювачі. Встановлюються для герметичності кабіни. Монтуються на стиках, у місцях, де окремі частини прилягають до стіни. Робляться з вологостійких та довговічних матеріалів. Це гума, ПВХ, силікон з антибактеріальним просоченням. Повинні добре чиститись і легко змінюватися;

лійки. Обов’язкові водні процедури. Вибір лійок залежить від типу, розміру, функцій душового боксу. Вони встановлюються на різній висоті. Більшості моделей потрібен захист від вапняних відкладень, якщо вода жорстка;

конектори, ручки, петлі. Це складові двері. Повинні бути міцними, жорсткими, стійкими до корозії. Ручки забезпечують естетичну функцію, підкреслюють вишуканий, креативний або строгий смак господаря.

Є також стандартні деталі, наявність яких не обов’язково. Вони підвищують зручність та функціональність душової кабіни. Це тримачі для рушників, полички, гачки. Кожен сам вирішує, які вироби йому потрібні.

На що звернути увагу при покупці

Асортимент фурнітури величезний, тому легко заплутатися. Щоб зорієнтуватися та купити те, що потрібно, варто спочатку ознайомитися з виробниками. Економити на комплектуючих не завжди доречно, адже вони впливають на якість та довговічність душової кабіни. Нерідко дешеві вироби доводиться міняти найчастіше, на них доведеться витрачати більше грошей. Необхідно відразу зробити виміри, щоб придбати деталі з відповідними параметрами.

При покупці звертають увагу на:

  • матеріал. На сайті “Кронас” є вироби з латуні, нержавіючої сталі, цинку. Окремі елементи виготовлені з ПВХ, алюмінію, пластику. Елементи відрізняються високою якістю, довговічністю, вологостійкістю;
  • тип кріплення. В інтернет-магазині “Кронас” є різні варіанти (для кріплення скло-скло, стіна-скло або іншими способами);
  • кут відкривання, ширину, довжину та висоту;
  • товщину скла, міжцентрову відстань (для ручок). Вимірюється у міліметрах.

Перед покупкою не завадить більше дізнатися про виробника фурнітури. Краще, якщо це буде компанія з гарною репутацією, яка зарекомендувала себе лише з позитивного боку. Важлива також вартість виробу. Є сенс одразу купувати комплект.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.