Відео Люди Світ

“Ви попали”, – Анушкевичус про франківців, яким встановили опалення з “липовими” документами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 3 листопада, іванофранківці, яких ошукало підприємство “Екватор-ІФ”, вирішили поспілкуватись із міським головою Віктором Анушкевичусом. Люди не знають, від кого чекати допомоги: при встановленні автономного опалення майже усім видали “липові” документи, а хтось і досі без тепла. Тож мітингувальники вирішили просити мера, аби допоміг.

IMG_2841

Спочатку всіх учасників акцій до адмінбудинку не впускали, а потім таки дозволили пройти у зал засідань, де франківці й поспілкувались із мером.

IMG_2842

Зараз у мітингувальників централізоване опалення вимкнене, але “Теплокомуненерго” і СТЕК продовжують їм надсилати платіжки.

IMG_2843

Анушкевичус пояснив, що допомогти нічим не може, адже не має жодного відношення до фірми “Екватор-ІФ”. А підписати дозвіл про надання автономного опалення не може, бо ще з 2012-го року міська виконавча влада не може відключати абонентів від централізованого опалення.

“Те, що зараз зробив “Екватор” – це протизаконно. І вибачте, але я вам скажу, що ви попали”, – сказав Віктор Анушкевичус. – Такого шахрайства, яке він (Авт. – власник підприємтва Віталій Олексин) вчинив, я не пам’ятаю ні за свого головування, ні за часи незалежної України і радянської доби”.

IMG_2855 IMG_2878

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні