Люди Світ Фото

Врятуйте життя восьмирічному Максимчику з Франківщини!

Google+PinterestLinkedInTumblr

Восьмирічний Максим Семкович із села Похівка Богородчанського району потребує вашої допомоги. Хлопчик має рідкісне захворювання — фенілкетонурію. Це поширена спадкова патологія, при якій порушується амінокислотний обмін, як наслідок, постійно виділяються токсичні речовини, що отруюють організм та призводять до ураження головного мозку, рухового апарату та кишково-шлункового тракту.

Photo_Maksym

Діагностували важку недугу в хлопчика у віці п’яти місяців. Після первинного лікування стан дитини значно погіршився. А після консультації невролога у травні 2015 року, в Максима діагностували ще й олігофренію та різного роду алергії. Наразі дитині потрібна постійна безбілкова дієта, на яку в родини не вистачає коштів.

Допомогти маленькому Максимчику погодилися лікарі неврологічного відділу клініки педіатрії і онкології при університеті Семмельвейс у Будапешті. Для встановлення точного діагнозу та визначення можливих методів лікування, необхідно провести повне амбулаторне дослідження. Станом на сьогодні родині необхідно зібрати чималу суму – 4000 євро. Сім’я хворого хлопчика не має таких коштів, тому просить про допомогу всіх небайдужих.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк:

5168757257858359

Отримувач:

Семкович Наталія Іванівна

Тел.: 0979075166, 0665361250

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.